Росію чекає кілька століть "геополітичної самотності" - Сурков
Помічник президента РФ Владислав Сурков вважає, що Росію чекають кілька століть "геополітичної самотності", але це, на його думку, не можна назвати ізоляцією.
У статті  в журналі "Росія в глобальній політиці" Сурков також порівняв Росію з людиною, народженою в змішаному шлюбі.
На думку помічника Володимира Путіна, тільки зараз стає зрозуміло те, що сталося в 2014 році.

"14-й рік пам'ятний важливими і дуже важливими звершеннями, про які усім відомо і усе сказано. Але найважливіша з тодішніх подій лише тепер відкривається нам... - це завершення епічної подорожі Росії на Захід, припинення багаторазових і безплідних спроб стати частиною Західної цивілізації, поріднитися з "гарною родиною "європейських народів", - зазначив Сурков.

"Нарешті, вирішено було заявити про права. Те, що сталося у 14-му році стало неминучим. При зовнішній подобі російської та європейської культурних моделей, у них несхожі софти і неоднакові роз'єми. Скластися у загальну систему їм не дано... Росія це західно-східна країна-напівкровка", - упевнений помічник Путіна.

У той же час, Сурков сподівається, що Росія не опиниться в повній ізоляції, незважаючи на те, що продовжить вести війни, які, на його думку, теж є "способом спілкування".

"Росія, без сумніву, буде торгувати, залучати інвестиції, обмінюватися знаннями, воювати (адже війна теж спосіб спілкування), брати участь в колабораціях, складатися в організаціях, конкурувати і співробітничати", - говорить він.

Помічник Володимира Путіна Владислав Сурков є куратором бойовиків ОРДЛО на Донбасі, визначає внутрішню і кадрову політику у так званих "лнр" і "днр".

Інф.: gazeta.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити