ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2019-му відзначаємо такі знаменні дати:
1 січня - 110 років з Дня народження Степана Бандери, ідеолога і активного учасника українського національно-визвольного руху, лідера ОУН
27 січня - 180 років від дня народження автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського
1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого

PostHeaderIcon Політика

Завдання Медведчука - сформувати через політреформу проросійську більшість у Раді

alt«Український вибір» Медведчука грає на користь Путіна і Януковича
Вже зо два місяці українців наполегливо намагаються переконати, що «вибір роблять саме вони». За своєю чисельністю та навязливостю бігборди очолюваної головою Адміністрації президента Леоніда Кучми Віктором Медведчуком організації «Український вибір» (далі – «УВ»)можуть конкурувати хіба що з рекламою Наталії Королевської.
Але якщо остання, будучи питомо російськомовною, закликає «приєднуватися до команди нових лідерів» українською мовою (окрім південно-східних регіонів), то Медведчук робить це російською і з використанням колористики державного прапору РФ на відкуп вимогам закону «Про рекламу» віддається написаний дрібними літерами український переклад в правому нижньому куті кожного білборду.
 

Влада непрофесіоналів сама собі готує гільйотину

Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

Логіка кадрової політики режиму проста: працюють лохи, а його висуванці пожинають плоди перемоги

Сьогодні Інтернет аж кипить від обурення: головним редактором журналу «Українська культура» призначили юну племінницю міністра культури України Оксану Гайдук. 

Програма насаджування непрофесіоналів – своїх,  тобто відданих, перевірених! – триває. Дебілізація влади вже тотальна.

 

Воїни УПА воювали за Українську незалежність, - Віталій Кличко

Віталій Кличко визнав УПА
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко висловив свою глибоку повагу ветеранам Української повстанської армії.
Про це напередодні політик заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Цензор.НЕТ.
«Воїни УПА воювали як проти фашистів, так і проти Червоної армії. Вони воювали за свою незалежність. Я глибоко поважаю людей, які воювали за свою свободу », - Віталій Кличко.
За його словами, в результаті пакту Молотова - Ріббентропа на землі Галичини прийшла «російська армія - ці люди сприймали їх як окупантів, прийшли німці - вони воювали проти німців».   
Інф.               expres.ua 
 

Литвин вчиняє злочин, місце злочину - Верховна Рада, - Анатолій Гриценко

Анатолій ГРИЦЕНКО, голова партії "Громадянська позиція"

Литвин отримав наказ, чи гроші?
Литвин свідомо йде на порушення Закону. Тобто на злочин. Місце злочину - Верховна Рада. Час злочину - четвер, 17 травня. Склад злочину - законопроект 10034.
Того, хто вчиняє злочин, називають злочинцем. І притягають до відповідальності.
У випадку з Литвином, якщо не зупиниться - то мають посадити надовго! Бо йдеться про збитки для бюджету мінімум у 820 млн, максимум - мільярди гривень. Тобто в особливо крупних розмірах. Набагато більші, ніж записані в судових вироках Луценку й Іващенку.
 

Народ без національної свідомості - перегній, на якому проростають інші народи

Олег К. РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу «Універсум» 

Два роки тому на сайті «Української правди» була вміщена моя стаття «Чи треба вивчати російську мову?». Серед численних відгуків був і коментар такого собі Андрея русича: «Долго мы вас, хохлов, тут терпели. Закончились ваши игры в нэзалэжность. Власть теперь наша. Еще немного, будете проситься по контракту в нашу армию, когда условия жизни на Украине станут не по силам. Наши в «уряде» и «президент» стараются. Мои друзья в России говорят, что денег на сериалы и фильмы про армию выделяют немеряно. Друг не успевает выполнять заказы. Так что смотрите телик и учите великий и могучий.
 

Народ, нездатний сформувати власну політичну еліту, змушений годувати чужу й підкорятися їй

Сергій Грабовський, кандидат філософських наук, член Координаційної ради Асоціації українських письменників
  ,

Публічні безумства незалежних інтелектуалів: камо грядеши?

Інтелектуальні кола України – політизовані й аполітичні, ліберальні й націоналістичні, україномовні й російськомовні, ґендерно просунуті і ґендерно консервативні – опанувало безумство.
Воно не торкнулося хіба що невеликого числа тих, у кого ще з совєтських часів був якимось дивом набутий імунітет до політико-ідеологічних кампаній, з іншого боку, значно численніше тих, хто ще за тих же совєтських часів входив до числа добре оплачуваної "реєстрової інтелігенції" або поповнив її лави пізніше.
 

Завдання політиків нової формації - розбудити і активізувати людей, - Віталій Кличко

Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з блогерами та представниками громадських організацій Чернігова.
«Люстрація кадрів – це необхідна умова виведення України з глибокої політичної та економічної криз. Я переконаний, що треба звільняти тих людей, які брали хабарі й наживалися замість того, щоб працювати на користь держави, які дискредитували професію правоохоронців, захисників громадян», - сказав Кличко. Він переконаний, що за приклад успішного реформування правоохоронної сфери необхідно брати Грузію, де за короткий час вдалося повністю перезавантажити правоохоронну систему.
 

Влада себе так опустила, що вже вичерпала простір для самоприниження

Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

У замкнутому просторі диктатура найвідчутніша, а репресії найочевидніші
Сьогодні, 15 травня,  Віктор Янукович вирушив до  Москви на перше побачення з новим-старим президентом Росії Володимиром Путіним. Я проводжав нашого керманича з великою любов’ю. Звичайно, у думках, та все одно здалеку, бо ближче не пускали  чи то стражники-почуття, чи то охоронці Зевса. Махав рукою так завзято, що навіть голуби порозліталися. Коли птахи зникли за обрієм, заходився надсилати правицею повітряні поцілунки.  

 

Завдання «нової політики» опозиції – побудувати зрозумілу систему відбору та формування кадрів

Вікторія ПІДГОРНА, Центр соціально-політичного проектування, для Української правди

 Поки в Москві опонентів влади б'ють кийками і саджають до СІЗО, українська опозиція проводить грандіозні Форуми об'єднання. Чи то влада не боїться опозиції, чи то у нас ще демократія?!
Безумовно, об'єднання опозиційних партій - справа потрібна для майбутніх перемог, та й виборець не буде плутатися в бюлетені. Але чи знайде він там альтернативу владі?
Форум об'єднаної опозиції відповідь на це питання не дав.
 

Стрімголов у партійні списки поспішають глухонімі, - Петро Осадчук

15 травня відкривається чергова сесія Верховної Ради України. Нинішній парламент, на жаль, не є виразником волі українського народу. Він, скоріше, нагадує клуб за особистими інтересами депутатів, у якому змішалося праведне з грішним. Сутність цього горе-парламенту відомий поет і сатирик Петро ОСАДЧУК дотепно виразив у своїх мініатюрах:

Пороззявляли широкі писки,
Вірні ідеї, як смерть — чумі,
Стрімголов у партійні списки
Поспішають глухонімі.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4079
mod_vvisit_counterВчора3268
mod_vvisit_counterЦього тижня26170
mod_vvisit_counterМинулого тижня24492
mod_vvisit_counterЦього місяця56465
mod_vvisit_counterМинулого місяця113441
mod_vvisit_counterЗа весь час13471334