ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Політика

Пора віддати належне першому главі незалежної Української держави Михайлові Грушевському

29 вересня виповнилося 147 років із дня народження першого Президента УНР
Центральна Рада 29 квітня 1918 р. обрала Михайла Грушевського (29.09.1866-25.11.1934) Президентом Української Народної Республіки. У цьому переконані не всі історики. Проте ця інформація є на офіційному Інтернет-представництві Президента України:
нститут президентства в Україні
В Україні зародження демократичного суспільства розпочалося ще за часів козацтва, але бурхливий розвиток демократії та інституту президентства розпочався у 10-х роки ХХ століття. За часів діяльності Центральної Ради було видано чотири Універсали (Укази), які мали покласти основу демократизації українського суспільства.
 

На повторних виборах у проблемних округах голоси скуповуватимуть по 200 грн

Так вважає Голова Комітету виборців України Олександр Черненко
Закон про повторні вибори до Верховної Ради у п'яти проблемних округах набув чинності. Його підписав президент. Відбудуться вони 15 грудня у Миколаївській, Черкаській, Київській областях, Черкасах та Шевченківському районі столиці. Кампанія починається 16 жовтня.
Під час виборів до парламенту в жовтні 2012 року Центрвиборчком визнав неможливим установити результати на п'яти округах. Опозиція повідомила, що перемогла. Майже рік Верховна Рада призначала перевибори.
 

Про злочини міліції я готовий свідчити під присягою, - нардеп Леонід Ємець

"Тітушки" в погонах
- Ви порушує закон! Ви не маєте права зупиняти народних депутатів, що йдуть на засідання місцевої ради! Це наше право прямо передбачено ЗУ "Про статус народного депутата". Ви маєте представитись та назвати своє звання! На вас форма українського міліціонера! Чому ви відмовляєтесь відповідати на запитання народного депутата? Ви ж при виконанні службових обов'язків!"
 

Євроінтегратори Януковича ведуть себе в кращих традиціях жорстокої азіатчини, - Кужель

Хто там тішить себе думкою, ніби живемо ми у 21 столітті й під керівництвом мудрого найголовнішого євроінтегратора Віктора Федоровича всією душею й тілом прагнемо долучитися до загальнолюдських демократичних цінностей?! Всім, у кого є подібні ілюзії, рекомендувала б опинитися сьогодні вранці в аеропорту "Бориспіль", в акурат у той час, коли навіть не президент, а президентська челядь вшанувала аеропорт своєю високою августійшою присутністю. Барин, як кажуть, бажатимуть відбути до Львова на своєму вертольоті вартістю в 17 млн. доларів, який, як відомо, дорожче ніж у Путіна, Обами і Меркель.
 

Нелегітимна Київрада нахабно ігнорує протести народу

Київська міськрада, повноваження якої звершилися 2 червня, вносить зміни до бюджету столиці на 2013 рік.
Крім того, депутати міськради корегують Програму соціально-економічного розвитку столиці на 2013 рік.
Депутати від опозиційних фракції Верховної Ради у середу прийшли під Київраду з метою заблокувати нелегітимну роботу.
Проте приміщення ради було оточене щільним кордоном "Беркуту". Під час сутичок був застосований сльозогінний газ, передає "Українська правда".
 

Уряд суттєво обмежить допомогу молоді

Для когось в 30 все тільки починається. Однак, українська молодь до цього часу вже повинна стати міцно на ноги, вважають в уряді. Зокрема, якщо на даний момент молодіжні державні програми передбачають допомогу для людей до 35 років, з новою стратегією молодіжної політики віковий поріг планують обмежити 28 роками.
Стратегія обіцяє всебічну підтримку для молоді. Це і працевлаштування, і пільгове кредитування на житло, та мотивація до здорового способу життя. План будуть втілювати в життя поетапно.
 

Первинна умова відновлення конституційного ладу - реалізація верховенства волі народу-суверена

Таку думку висловив відомий правник, екс-нардеп Віктор Мусіяка в статті у "Дзеркалі тижня".
"Без участі в конституційному процесі народу як природного первісного суб'єкта конституційного права ніяка санація держави неможлива… Ідея "суспільного договору" продукується владою і, природно, - в інтересах влади за схемою: ми складемо "Конституцію-договір", влаштуємо референдум, на якому ви скріпите його власною волею через урни. Чим не октройована (дарована) Конституція? Духовна особистість української нації (громадяни України всіх національностей) має всі підстави вважати себе зневаженою і приниженою такою пропозицією: неприйнятність механізму фактичного позбавлення народу його статусу суверена очевидна", - вважає Віктор Мусіяка.
 

Янукович потішив публіку свіжими "ляпами"

Демонстраційні тактичні навчання військових, за якими на Яворівському полігоні, що на Львіщині, особисто спостерігав Президент України Віктор Янукович, завершились. Про це повідомляє osp-ua.info з посиланням на кореспондента "Вголосу". Говорячи про сьогоднішні навчання, Янукович лише з третьої спроби зміг вимовити слово "продемонстрували".
"Сьогодні ми мали змогу побачити наших військових, які продре…, проде…, продемонстрували високий рівень", – сказав президент.
 

Вузько-представницька модель демократії себе вичерпала, - експерт

Таку думку висловив у бесіді з кореспондентом “Волі народу” незалежний політичний експерт Михайло Роль.  Він вважає, що існуюча модель демократії, за якої народ-носій суверенітету делегує владу вузькому колу своїх представників, потребує трансформації у бік реального народовладдя. Доктрина народного суверенітету потребує переосмислення. Потрібно вибудувати таку систему широко-представницької демократії, за якої право управляти країною має бути в кожного, хто цього прагне, - вважає Михайло Роль.
 

Вузько представницька модель демократії себе вичерпала, - експерт

Незалежний політичний експерт Михайло Роль у бесіді з кореспондентом “Волі народу” висловив думку, що існуюча модель демократії, за якої народ-носій суверенітету делегує владу вузькому колу своїх представників, потребує трансформації у бік реального народовладдя. Доктрина народного суверенітету потребує переосмислення. Потрібно вибудувати таку систему широко представницької демократії, за якої право управляти країною має бути в кожного, хто хоче і може фахово це робити, - вважає Михайло Роль.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3752
mod_vvisit_counterВчора9004
mod_vvisit_counterЦього тижня61193
mod_vvisit_counterМинулого тижня56686
mod_vvisit_counterЦього місяця167569
mod_vvisit_counterМинулого місяця218111
mod_vvisit_counterЗа весь час15854559