23 квітня чинний президент Петро Порошенко проводив закриту зустріч з депутатами та міністрами, яких делегувала в уряд партія БПП
"Блок Петра Порошенка" проведе з'їзд партії після інавгурації нового президента.
Інавгурація повинна відбутися не пізніше 3 червня, повідомив глава фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов після зустрічі членів фракції з президентом, передає "Gazeta.ua" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Петро Порошенко на зустрічі з парламентською фракцією БПП заявив про намір брати участь у парламентських виборах восени 2019 року і необхідності формування партійних списків через праймеріз.

"Була озвучена позиція, що тепер під час вступу до команди проводитиметься праймеріз серед тих, хто захоче стати її членами", - пояснив Герасимов.

Він додав, що за результатами президентських виборів будуть зроблені відповідні висновки і в партійній структурі відбудуться кадрові зміни.

"Звичайно, будуть і кадрові рішення. Я маю на увазі, перш за все, партійну структуру", - сказав він.

"Ми чітко розуміємо, що одна з головних помилок - в інформаційній стратегії, тому що ми не змогли донести до людей всю значимість тих досягнень, які були отримані Україною як державою протягом цих п'яти років", - зазначив Герасимов.

Він повідомив, що фракція БПП ще раз збереться на засідання поточного тижня, щоб обговорити законопроект про імпічмент президента.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити