Washington Times: Шарлатанські методи Сороса - не найкращий ліки для України, яка переживає непрості часи
У той час, як глобалістських підхід, який використовує Президент Трамп, викликає ненависть у середнього класу американців, непогано було б подивитися на інші регіони світу, де так званий "рецепт Сороса" працює.
Зростає глибоке невдоволення Трампом через його ставлення до відкритих кордонів та стале уявлення про міжнародну політику, які пропагує угорсько-американський ліберальний мільярдер Джорж Сорос.
Нації, які розвиваються і прагнуть свободи, верховенства права і переваг, які дає ринкова економіка, вчинять правильно, якщо будуть керуватися досвідом США і не скористаються шарлатанськими методами Сороса, - пише Washington Times.

Після того, як Сороса видворили з Угорщини, він і його мережа неурядових організацій продовжують активно діяти в Східній і Центральній Європі. Ні для кого не секрет, що в останні кілька років, після революції 2014 року, Сорос глибоко занурився в українську політику.

Злиті в мережу в 2015 році документи показали, що Сорос призначив себе «самопроголошеним адвокатом нової України», і докладно розповіли про участь мільярдера в переговорах з казначейством США часів Барака Обами з метою виторгувати для українського уряду зброю і мільярди доларів фінансової допомоги.

І хоча нещодавно отриманий безвізовий режим з Європейським союзом порадував український уряд і народ цієї країни, їм слід побоюватися, що підтримка мільярдера має на увазі отримання ним певного рівня контролю. Зрештою, вихід на глобальний рівень і відкриття кордонів можуть позбавити країну її природних ресурсів на користь міжнародних корпоративних інтересів і відкрити шлях мільйонам нелегальних мігрантів, які зруйнують національну культуру і знизять рівень безпеки в країні.

Мораль тут проста: остерігайтеся своїх бажань. Просто запитайте громадян Швеції, Італії, Німеччини чи Франції, чи подобається їм масове зростання злочинності і масові головні болі, пов'язаними з асиміляцією великої кількості мусульманського населення.

Міжнародний фонд Сороса «Відродження», щорічно вносить мільйони доларів в Україну для фінансування просування інтересів мільярдера, має безліч своїх протеже в Києві. Структури Сороса дуже зацікавлені в газотранспортному бізнесі в Україні, не кажучи вже про сільське господарство, енергетику, охорону здоров'я і IT-галузях. Завдяки достатку природних ресурсів і освіченої робочої сили Україна є ідеальним кандидатом на «колонізацію», щоб втілювати в життя інтереси глобалістів.

Здається, що перший вибір Сороса для управління Україною - Петро Порошенко - не зміг або не захотів боротися із системною корупцією, яка паралізує держава. Ймовірно, він програє майбутні президентські вибори, і конкурентів у нього більш ніж достатньо.

Партнером Сороса в Україні є Віктор Пінчук, зять колишнього президента України Леоніда Кравчука і давній друг Клінтонів. Є версія, що Сорос і Пінчук розкручують в Україні новий проект - обрання популярного співака Святослава Вакарчука на посаду президента України. Ці три людини багато спілкувалися на останньому саміті в Давосі.

Вакарчук займає особливе місце в українській культурі - його музика завжди була відображенням народного болю і невдоволення, викликаних невдачами Порошенко і болючим конфліктом на сході України. Одного разу він був обраний до парламенту, але відмовився від депутатського мандата через корупцію.

Вакарчук любить свою країну і, без сумніву, хоче зробити те, що відповідає її інтересам. Але з дуже невеликим досвідом в бізнесі чи політиці співакові буде нелегко протистояти машині Сороса.

Український народ повинен ретельно подумати з точки зору тривалої перспективи над тим кого б він хотів обрати главою держави. Історія Сороса - ця не той приклад, який слід використовувати будь-якій амбітній нації.

Інф.: uainfo.org

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #2 Одессит 29.05.2018 09:37
У нас уже была молодая команда Черновецкого, младореформатор ы Януковича и полный пипец! Еще нам нехватает "молодой команды" Сороса!
Цитувати
 
 
-4 #1 Михайло Патрило 28.05.2018 21:16
треба вибирати людей нового покол1ння
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити