Тому є сумніви, що СЗР здатна будь-щось розвідати за межами України 
Ще один з елементів гібридної війни Орди проти України: мілітарно-релігійний... через Московський патріархат в Україні. Причому, з "інструментами" потрійної дії: 
1. Ординські професійні бойовики в храмах РПЦ замасковані під офіційну "охорону" храмів (думаю, що там є досить серйозне озброєння).
2. Попи РПЦ, за традицією, - офіцери КГБ-ФСБ і проповідники не лише теології, але й ідеології Путіна.
3. Та й частина прихожан РПЦ в Україні - теж частина "моб-резерву" Орди...

Так звана "українська" влада грає їм на руку у всьому:
- Не перереєстровує (згідно чинному закону) УПЦ МП на російську церкву в Україні і не ліквідовує УПЦ МП...
- Відповідно - і не позбавляє її українських храмів, які й досі знаходяться в користуванні УПЦ МП. Не депортує з України.
- Не здійснює ревізій майна, релігійних та історичних цінностей України, які у них в користуванні, а значить і відмовляється від виявлення "казарм ординських" бойовиків та арсеналів їхньої зброї.
- Служба зовнішньої розвідки України (Валерій Кондратюк) не подібна на розвідку взагалі, бо будує розповіді на припущеннях, "розвиває теорії", а не надає окази по кожному храму УПЦ МП і не демонструє групи арештованих ними членів "козацьких" організацій та попів - прикривачів злочинців.
- Тобто, вона НЕ здатна навіть на території України розвідати і роздобути такий мізер інформації: що ж в тих храмах кублиться, і здійснити відповідні превентивні дії. Всі ж їхні операції- таємні!
- За таких умов великі сумніви, що Служба зовнішньої розвідки України здатна будь-що розвідати за межами України... а тим більше - у ворогів України! Бо про концентрацію ординських військ я давно знаю і більш широку та розгорнуту і деталізовану (ніж "добула" СЗР і виклала у своєму повідомленні), причому узнав я її з відкритих джерел і з самих же ординських ЗМІ.
- На кого ж працює СЗР, проїдаючи наші гроші, - лише на ЗМІ та на публіку?
- А для чого провокувати патріотів "на перевірку" храмів РПЦ? Щоб роздмухати ще одне вогнище скандалу, здійснити підставку для Орди, а потім "притягувати" патріотів до відповідальності?
- Я б щиро подякував Кондратюку і його СЗР, якби його "орли" відкрили кримінальні справи за конкретними кримінальними звинувачуванням і (чи хоча б за підозрами), показали затриманих "козачків і попів" з їх незатемненими обличчями, назвали їх прізвища та імена, вказали б їх місця дислокації, місця проживання, довели б справу до суду - з речовими доказами, із затриманими... А так, як нині - це лище "бульки, та пульки" .
- Потрібні конкретні справи, доведені до логічного кінця, а не "лірика". Бо тріскотня, як і окозамилювання - нині дуже модні, а особливо... "на озбрноєнні" в теперішньої влади та в т.зв. "силовиків".

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч,
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити