МЗС Швейцарії цього року тричі викликало посла РФ у Берні, щоб висловити стурбованість
Уряд Швейцарії вимагає, щоб Російська Федерація припинила будь-яку шпигунську діяльність на її території, передає Reuters.
Як передає видання, Міністерство закордонних справ Швейцарії цього року тричі викликало посла РФ у Берні, щоб висловити стурбованість з приводу ймовірних операцій проти організацій, що базуються в Швейцарії, включаючи лабораторію, яка використовується для випробування хімічної зброї.

"Швейцарське МЗС закликало Росію негайно припинити незаконну діяльність на швейцарській землі або проти швейцарських цілей", - йдеться в заяві.

Крім того, швейцарське Розвідувальне управління заявило, що напередодні воно працювало з британськими та голландськими колегами, щоб зірвати російську змову, яка, ймовірно, була націлена на Швейцарську лабораторію.

Як передає агентство, місцева газета Tages-Anzeiger з посиланням на джерела повідомила, що підозрювані агенти направляються до лабораторії біля Берна, яка аналізує хімічну та біологічну зброю і перевіряє нервово-паралітичні агенти, такі як Новачок.

Раніше повідомлялося, що двох російських шпигунів, затриманих у Нідерландах за підозрою в намірі викрасти дані з швейцарської лабораторії, яка бере участь у розслідуванні отруєння колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері, також підозрюють в кібератаці на Всесвітнє антидопінгове агентство WADA.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити