Водночас НСК поки відмовився назвати вартість оренди
Національний спортивний комплекс "Олімпійський" заявляє, що кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський домовилися з НСК про оренду стадіону з 9:00 до 00:00 19 квітня. Про це "Українським Новинам" повідомила прес-служба НСК.
"Таку угоду дійсно було укладено, стадіон орендовано з 9:00 до 00:00 п'ятниці", - сказав співрозмовник агентства.

При цьому НСК поки відмовився назвати вартість оренди та інші умови, передбачені договором.

Прес-служба зазначила, що інші деталі, у тому числі щодо доступу громадян на стадіон, будуть оприлюднені пізніше залежно від того, яких домовленостей досягнуть штаби.

Зазначимо, що раніше речник штабу Порошенка заявив, що штаби Зеленського і Порошенка домовилися про оренду "Олімпійського" увечері 19 квітня. Своєю чергою на НСК та у штабі Зеленського не підтвердили такої домовленості.

Нагадаємо, у неділю, 14 квітня, чинний президент прибув на стадіон НСК "Олімпійський" для дебатів з Володимиром Зеленським, проте останній не приїхав.

Проведення передвиборчих дебатів передбачено виборчим законодавством. Згідно із законом, дебати повинні відбутися останньої п'ятниці перед днем виборів. Офіційні дебати мають проходити в студії суспільного мовника в строго визначений час.

Також формат дебатів є можливий як частина передвиборчої агітації.

Активно тему дебатів почали обговорювати 3 квітня, коли Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому викликав Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Він заявив, що "дає на роздуми 24 години". Порошенко відповів і заявив, що закон передбачає інші умови проведення дебатів, проте погодився дискутувати на стадіоні.

Інф.: 112.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити