"А домовленості з Росією – це те, про що ми недавно читали в інтерв'ю іншого господаря, який бог не тому, що його призначають, а тому що у нього є гроші й хуцпа", – журналіст
Коментуючи заяву Богдана про можливий референдум щодо мирних угод із Росією, журналіст Віталій Портников написав у себе на Facebook:
"Я не розумію всієї цієї вечірньої істерики з приводу слів Андрія Богдана щодо референдуму про домовленості з Росією. Чого ви очікували? Людина призначена головою адміністрації президента. Майже богом. І вона просто говорить, що думає насправді, тому що більше не потрібно ховатися, брехати, бути на нелегальному становищі. Вона – господар, ми – ніхто", – зазначив він у дописі.

Журналіст наголосив, що про домовленості з Росією говорив Коломойський.

Портников зауважив: "А домовленості з Росією – це те, про що ми недавно читали в інтерв'ю іншого господаря, який бог не тому, що його призначають, а тому що у нього є гроші й хуцпа. І тому що він може призначати інших богами, напівбогами і навіть президентами. І він чітко сказав, що час закінчувати ось це все. А щоб не звинуватили в зраді – дадуть проголосувати народу. Нехай народ сам себе зрадить".
У дописі сказано, що якщо тільки Кремль дійсно є частиною цього плану – все вийде. І ми отримаємо державу в державі, що буде дивитися російське телебачення, жити в "русском мире" і голосувати на українських виборах. І неформальні кордони цієї держави потроху розширяться на весь схід і південь нашої країни.

"Ось вам і дві України в одній, союз Малоросії і Новоросії. А, ще ця нікому не потрібна Галичина, забудьте. Так врастопирку і будемо жити. Бідно. Але мирно", – написав Портников.

Журналіст додав: "І не розповідайте мені, що наші громадяни за це не проголосують. Проголосують. Ще й як. Якщо Україна не змогла використати шанс Майдану і агресії для національної консолідації, то що ще їй може допомогти? Якщо навіть після Майдану наші політики залишилися бізнесменами, а наші громадяни наївними мрійниками, які вірять телевізору, то чому б і не проголосувати?"
Сьогодні немає нікого, хто міг би зупинити цей процес. Немає серед політичної еліти, немає серед народу. Просто нікого. Нікого, хто б зрозумів, що мова йде вже про реальний розкол країни, який може статися не за горами – надто вже стрімко все розвивається, підсумував Портников.

Інф.: 5.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 Latia 23.05.2019 00:02
Αlso visit my weblog - купить
в Москве от.: http://vhodnyedveri.pp.ua/%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8_%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0.html
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити