Павло Січкар: Як не парадоксально, парламентські фракції зі стажем, на кшталт "Батьківщини", виглядали відчутно слабше, ніж фракція ОПЗЖ
Представники фракції Опозиційний блок "За життя" у ВР зайняли чітку й однозначну позицію: Українська земля, яка за Конституцією є основним національним багатством, не продається!
І ОПЗЖ зобов'язався зробити все можливе для недопущення цієї найзухвалішої земельної афери!
У той же час "Батьківщина" жодного разу не заявила, що продаж сільськогосподарської землі заборонений чинною Конституцією (ст. 13, 14).
У цьому є якісь подвійні (гібридні) стандарти, а головне - неповага до нашої Конституції. Ганаба таким горе-правникам "Батьківщини" як Сергій Власенко, Сергій Соболєв.
А фракція "ЄС" взагалі не дружить з Конституцією. Вони виступають за "цивілізований" ринок землі і втягнулися в обговорення поправок до антиконституційного законопроекту від "слуг народу". А сьогодні в унісон із фракцією "СН" ще й додали голосів, щоб продовжити обговорення цього антиконституційного законопроекту до 19:30.
До якоїсь "виваженості" закликає "Голос", який також демонструє досить аморфну позицію з цього питання.
Таке враження, що ситуативно Рабинович зайняв у парламенті місце Тягнибока і відстоює в земельному питанні національні інтереси України.
Мабуть, не випадково Арахамія заявив, що якби не ОПЗЖ, то закон про продаж землі давно був би прийнятий.

Павло Січкар, журналіст
Інф.  ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити