Савченко: Я буду балотуватися, і ми побачимо, що з цього вийде
"Може для вас це буде смішно і безглуздо, але може хтось чекає цього", - заявила депутат в телеефірі.
Позафракційний народний депутат Надія Савченко підтвердила, що збирається балотуватися на посаду президента України.
В ефірі телеканалу NewsOne Савченко ствердно відповіла на питання екс-депутата Кирила Куликова про те, чи має вона намір балотуватися на пост президента.

"Я сказала того ж дня, коли вийшла (з російської в'язниці, – ред.) або на першій своїй прес-конференції, що буду балотуватися в президенти України. Я не та людина, яка зраджує своїм словам. Я буду, і ми побачимо, що з цього вийде. Може для вас це буде смішно і безглуздо, але може хтось чекає цього", - заявила депутат.

Нагадаємо, що 15 березня генпрокурор Юрій Луценко подав до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Надії Савченко. Очікується, що це питання Верховна Рада розгляне у четвер, 22 березня.

Савченко підозрюють у причетності до "справи Рубана". Керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на КПВВ "Майорське" 8 березня. Під виглядом переселенця він намагався провезти на підконтрольну Україні територію партію зброї, захованої у меблях. Його підозрюють у підготовці теракту в урядовому кварталі, атаки на Верховну Раду і вбивства депутатів та інших державних діячів.

Детальніше про політичні мотиви та наслідки цієї справи читайте у матеріалі Станіслава Речинського "Справа "Савченко - Рубана", або Високе мистецтво автогола" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити