Проти мене йде спіпраця на рівні двох президентів, - Саакашвілі
Напередодні Нового року відбулася телефонна розмова між президентами України і Російської Федерації - Петром Порошенком і Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. Таку заяву зробив сам колишній глава Одеської ОДА у прямому ефірі телеканалу NewsOne.
 
Так, Саакашвілі стверджує, що Путін 12 разів згадав його ім'я під час минулої прес-конференції. Крім цього, деякі посадові особи РФ зробили заяви, що те, що Україна не може впоратися із Саакашвілі, - ганебно.
 
"Мої джерела ніколи мене не підводили, 29 грудня, відбулася телефонна розмова між президентами України і Росії. Наскільки я розумію, в ході цієї розмови на ряду з питанням обміну полонених обговорювалося і моє запитання, і співпраця на рівні президентів проти мене. Те, що Путін дуже зацікавлений у мені, - він не приховує. Те, що Порошенко зацікавлений, - думаю, кожна дитина в Україні знає. Те, що вони один з одним це обговорюють - це для мене вже було новиною", - поділився Михайло з телеглядачами.
 
Інф.: sobytiya.net
 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
-4 #1 Сергей 05.01.2018 14:40
Ага.
М при этом Петька размахивал "твоим паспортом, который лежит у него на столе" и который менты нашди у твоей шестёрки. Ага.
Ещё что-то, чкго мы не знаем, "Михайло"? Ну, смелее! Пипл схавает!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити