Ми більше не пустимо Порошенка на його робоче місце, - Саакашвілі
Екс-керівник Одеської ОДА, колишній президент Грузії, лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі закликав українців зібратися на Майдані 10 грудня в разі, якщо депутати Верховної Ради України не приймуть закон про антикорупційний суд та про імпічмент Президента. Про це на Європейській площі, після Маршу за народний імпічмент, 3 грудня 2017 року заявив сам політик, пише УП.

Як інформує replyua.net, Саакашвілі заявив: «Протягом наступного робочого тижня у депутатів ще є можливість проголосувати за імпічмент і Антикорупційний суд. Пропоную всім зібратися вже не тут, а наступної неділі на Майдані. Якщо до них не дійде, коли збереться сотня тисяч - буде мільйон громадян України». Але при цьому політик зазначив, що намети на головній площі столиці України ставити не потрібно: «Ми не будемо перекривати центр міста для руху, ми зберемося мирно і спокійно».

Крім того він додав: «Ми їм скажемо - ви не прийняли ніяких законів на цьому тижні, ми будемо стояти тут. Ми трохи піднімемося вгору на Банкову і більше не пустимо Петра Порошенка на його президентське робоче місце». Також Михайло Саакашвілі оприлюднив «план Б», якщо його виженуть з країни, заявивши: «У президента існує план, як витиснути мене з країни. Але навіть якщо і так, ви все одно зберіться».

Інф.: replyua.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити