США тримають Україну на підсосі: потрохи дають ці гроші в обмін на їхні умови, - Костянтин Кулик, колишній прокурор Генпрокуратури
США заблокували всі кримінальні справи по економічних злочинах режиму Януковича.
Американський слід: Україну і США знову пов’язав політичний скандал через так звані “плівки Деркача”, в яких нардеп оприлюднив фрагменти розмов Президента України Петра Порошенка та віце-президента США Джо Байдена. Які політичні інтриги плелись у Києві та Вашингтоні? Чим ризикує Україна? Чи можемо ми втратити підтримку одного зі своїх головних союзників опинившись в епіцентрі політичної боротьби між демократами та республіканцями у США?
Про скандальні записи та їх наслідки говорили в четвер у ток-шоу “Право на владу” на каналі "1+1".
Зокрема, колишній прокурор Генеральної прокуратури Костянтин Кулик оприлюднив в ефірі програми ексклюзивну інформацію:
- Сполучені Штати Америки заблокували всі кримінальні справи по економічних злочинах режиму Януковича. На сьогодні немає жодної успішно розслідуваної кримінальної справи. Жодна копійка не повернута до бюджету України.
Разом з тим, з 2014 року представники США мали повний доступ до матеріалів державно-фінансового моніторингу України. Вони повністю володіли інформацією, як із України пішли гроші.
Активи, які розкрадалися в часи Януковича (а це бюджет країни, який пішов і не повернувся!) були знайдені в офшорних зонах Європи і США. Так ось із 2014 року жоден наш прокурор не отримав някої допомоги і реальної підтримки від посольства США в Україні в розслідувавнні цих справ.
Янукович та представники його оточення (Курченко, Арбузов та інші) були включені в санкційний список США. Це означає, що США протягом півроку мали заморозити і конфіскувати знайдені кошти. Але до сьогоднішнього дня вони спеціально не конфісковані. Мова йде про активи Януковича в розмірі $40 млрд. Фактично ними заволоділи представники США, які не віддають їх Україні.
Вони тримають Україну на підсосі: дають ці гроші в обмін на їхні умови.
Виступ Костянтина Кулика див. на відео з 2:01:00:

Також по темі:   Нардеп Ігор Палиця заявив, що команда здати Крим і Донецьк надійшла з іншої держави (ВІДЕО) - ТУТ

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити