У Генштабі назвали кількість загиблих військових з початку АТО
Крім того, у відомстві додали, що небойові втрати серед військовослужбовців становлять 927 осіб.
Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що близько 2,4 тисяч українських військових загинуло з початку проведення антитерористичної операції. Про це пишуть Українські Новини. Відповідні дані наведено станом на п'ятницю, 2 березня.

"2 382 військовослужбовців Збройних сил України загинули під час антитерористичної операції", – йдеться в повідомленні. Крім того, у Генштабі додали, що небойові втрати серед військовослужбовців становлять 927 осіб. Водночас у відомстві відмовилися надати інформацію, скільки зафіксовано самогубств серед військових.

"У відповідності з вимогами закону України "Про державну таємницю "та пункту 1.2.1. наказу Служби безпеки України від 12.08.2005 №440 "Про затвердження Зводу відомостей, що становлять державну таємницю", інформація про самогубства серед особового складу ЗС України відноситься до відомостей про морально-психологічний стан особового складу військових формувань або застосування військ (сил), які дають змогу встановити їх боєздатність", –  заявили у відомстві.

 Генштаб зазначив, що запитувана інформація має ступінь обмеження доступу і не надається.

Нагадаємо, станом на 27 лютого в зоні проведення антитерористичною операції з 1 грудня 2017 року загинув 61 український військовий.

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити