"Виходячи з повідомлень ЗМІ, Коротич дійсно торкнувся теми Тимошенко, ця передача не потрапила в ефір, і, може бути, далі він не буде вести цю передачу. В принципі, Коротич виявився чесним і порядним журналістом, який ставить будь-які питання та не терпить цензури". Так політтехнолог, експерт в галузі стратегічних комунікацій Денис Богуш прокоментував Інтернет-виданню Новини України - From-UA повідомлення про те, що інтерв'ю президента Януковича з російським журналістом Віталієм Коротичем припинилося після того, як журналіст поставив президенту запитання з приводу справи Тимошенко.

"Що стосується Януковича, то він давно вже в інформаційному вакуумі. І справа не в тому, що його так сильно захищають, а в тому, що він просто не хоче спілкуватися з журналістами, причому не тільки тут, але й на Заході, тому що він не знає відповідей на багато питань, за які на ньому лежить особиста відповідальність. І я думаю, що ситуація тільки погіршуватиметься. Навколо нього величезна кількість політтехнологів, але питання не в політтехнологах, а в його особистому бажанні. Я думаю, що він просто не хоче спілкуватися з журналістами. Він вважає, що це не його рівень. А зараз додалося й те, що він не знає відповіді на кілька запитань, зокрема, пов'язаних з катуваннями Тимошенко, тому що всі розуміють, що вона не просто сидить, а що її катують, і про це знає міжнародна громадськість. Це дуже важкі питання, на які складно відповісти", - вважає політтехнолог.

Також пан Богуш відповів на запитання, чи не свідчать фальшиві коментарі опозиційних політиків, які нещодавно опублікували на УНІАН, що має солідну репутацію інформагентства, що в українську журналістику повернулися важкі часи: "Наша журналістика за роки Помаранчевої революції і після неї змогла так відродитися, що її тепер нелегко вбити. Вона досить "зубаста". Ситуація з УНІАН - це артефакт, фактично, в українській журналістиці. По-перше, це незграбна робота, це вбивство іміджу УНІАН якимись дурними діями, тому що в багатьох інших агентствах теж є жорстка редакційна політика і цензура, але не така незграбна. Це вже було зроблено на рівні асфальту. Це вбивство своєї репутації власними силами. Однак, в середовищі "зубастої" журналістики дуже складно підтримувати штучний імідж, а для Януковича в цій ситуації потрібен саме штучний імідж. Зараз дуже складно знайти видання, навіть повністю пропрезидентське, в якому б вони могли повністю підтримати цей штучний імідж, тому що все одно всі будуть бачити, що король-то голий".

"Якщо Янукович перебуває в АП, там є штаб людей, які цей момент можуть підтримувати. Може бути, це хтось не такий публічний, як Ганна Герман. Може бути, і не одна людина. Але я там свічку не тримав, тому мені складно про це говорити. Інформаційна політика дуже слабка. По-перше, він не хоче, тому я розумію їх труднощі через це, але, з іншого боку, це можна було зробити краще. Робота піарників і фахівців з інформаційної політики міряється рейтингом довіри - росте він чи ні - до АП, ВР, до президента. І за цим рейтингом довіри оцінюється, наскільки добре працюють піарники. Якщо він знижується - значить, погано працюють. Це точно так само, як в МВС: якщо злочинність зростає - отже, працюють погано. Тому, це - абсолютно об'єктивний показник. Рівень довіри до президента зараз дуже низький і продовжує знижуватися чим далі, тим більше. Можна сказати, що ця служба працює дуже погано", - підсумував Денис Богуш.

Інф.: from-ua.com, фото: rus.4post.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити