Перші місця у списку зайняли подружжя Хорошковського, Клименка та Арбузова
Рейтинг 30-ти найбагатших сімей української влади очолює Олена Хорошковська. За минулий рік доходи дружини першого віце-прем’єра Валерія Хорошковського склали 50 млн грн., - повідомляє видання "Україна" і зазначає, що дружина Хорошковського – одна з найбільш таємничих особистостей країни. Вона рідко з’являється на публіці і не контактує з журналістами, що особливо парадоксально у зв’язку з тим, що Хорошковська займає пост директора найбільшої в Україні медіагрупи UA Inter Mediа Group Limited, якій, зокрема, належить телеканал “Інтер”. Чотири роки тому вона замінила на цій посаді самого Валерія Хорошковського, який будує свою кар’єру на державній службі.

На другому рядку рейтингу – дружина Олександра Клименка, голови Державної податкової служби. При власних “скромних” доходах у 700 000 грн. головний податківець країни записав на дружину Олену понад 21 млн грн.
Замикає трійку лідерів дружина глави Нацбанку Сергія Арбузова з доходом 9 млн. грн. Згідно з декларацією Ірина Арбузова заробила за минулий рік у чотири рази більше чоловіка, який, до слова, не може скаржитися на низьку зарплату.

Серед чиновників, у нього найвищий оклад – більше 142 000 грн. на місяць. На другому місці – колишній перший заступник Арбузова, нині міністр фінансів Юрій Колобов, зарплатня якого в 2011 році становила 104 000 грн.

Що ж стосується самого президента, то він один з небагатьох декларантів, який не посоромився вказати, що заробляє більше подружжя. Правда, левову частку доходу Віктора Януковича за минулий рік склало авторська винагорода за його книги – більше 16 млн грн. Доходи ж першою леді країни – більше 420 000 грн.

Сукупний дохід усіх родичів можновладців наближається до 118 млн грн., при цьому сума доходів самих декларантів – більше 1 млрд грн. Заради справедливості варто зазначити, що 800 млн грн. з цієї суми задекларував найбагатший українець Рінат Ахметов.

Велика частина учасників рейтингу отримують непогані дивіденди. Наприклад, Андрій Клюєв задекларував більше 28 млн грн., А Борис Колесников – більше 14 млн. грн.

Ще одна стаття доходів у деклараціях чиновників – продаж рухомого та нерухомого майна. Найбільше в цьому, згідно з декларацією, досягла успіху сім’я міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, виручивши таким чином 7,7 млн ​​грн. Всього на 1,3 млн грн. від них відстала сім’я першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна.

Оригінальніше всіх розбагатіла дружина голови Запорізької ОДА Олександра Пеклушенка. Безробітна, судячи з прочерку у графі “зарплата”, дружина губернатора Олена за рік зуміла отримати 2,4 млн грн. доходу, з яких 2,37 млн. – “подарунки, призи і виграші”.


Інф.: ukrjournal.com
Фото: expres.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити