Путін в паніці і дуже небезпечний, - Слава Рабінович, російський фінансист і блогер
Згідно з опитуванням, яке провів "Левада-центр", президенту Росії Володимиру Путіну довіряють тільки 35% росіян.
По-перше, ніякий "Левада-Центр", не кажучи вже про путінських ВЦВГД (Всеросійський центр вивчення громадської думки)  і ФСД (фонд "Суспільна думка"), не можуть публічно представити нам якусь абсолютно правильну і наукову соціологію такого роду, тому що в тоталітарних і жорстко-авторитарних суспільствах опитування громадської думки не відображають і не можуть відображати дійсність. Рейтинг Чаушеску за тиждень до його страти становив 99 відсотків. Може, ще й рейтинг Гітлера підрахуємо, шляхом опитування на вулицях Берліна, в 1941 році?

По-друге, навіть з цієї путінської "соціології", рейтинг Путіна в Москві - 12%. На тлі цих нібито 35% по країні, розумієте?

А що насправді? 2% в Москві, і в два рази більше (!) По країні - цілих 4%? Ймовірно, відповідь на це питання знає сам Путін, шляхом "закритих" опитувань ФСО (Федеральної служби охорони)? Путін в паніці і дуже боїться?

З одним я згоден: динаміка навіть цих, неправильних дутих цифр, говорить сама за себе. Його рейтинг знову падає, як камінь. Як це було у 2013 році, прямо перед тим, що Путін зробив далі, вирішивши таким чином - через міжнародний тероризм, військові злочини і накачування пропаганди ненависті і псевдопатріотизму - підвищити свій рейтинг.

Так, стару мавпу неможливо навчити новим трюкам. Та, можливо, Путін знову захоче "поправити" свій рейтинг черговою злочинною міжнародною авантюрою. Тільки не кожному вдається зайти в одну і ту ж річку двічі, та й розвиток суспільства не стоїть на місці. Ефект "Кримнаша" давно вивітрився, а т.зв. "Пенсійна реформа", яка є найчистішою пенсійної аферою, вкупі з шістьма роками падаючих реальних доходів населення, вбили останні цвяхи в труну ефекту "Кримнаша".

Одне ми знаємо точно, особливо, починаючи з 15-го січня цього року, коли почалося чергове безумство - на цей раз з руйнуванням Конституції і подальшим, не тільки де-факто, а й де-юре злочинним демонтажем конституційного ладу в Росії. Те, що ми знаємо точно - це те, що Путін в паніці і дуже боїться. Так, він в паніці і дуже боїться.

Він правильно в паніці, і правильно боїться.

Ми бажаємо йому, на цьому етапі, наробити ще більше помилок. Чим більше помилок він зробить в одну одиницю часу, тим швидше Росія почне звільнятися і від Путіна і його ОЗУ (організованого злочинного угрупування), і від путінізму в цілому.

Але будемо пам'ятати, що Путін - міжнародний терорист, військовий і державний злочинець, рецидивіст, озброєний і дуже небезпечний. Пам'ятаймо про це завжди.

Слава Рабінович, російський фінансист і блогер
Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити