У команді президента Володимира Зеленського обговорюють можливість винесення питання про укладення домовленостей з Росією про мир у війні на Донбасі на всенародний референдум
Про це, як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, повідомив глава Адміністрації президента України Андрій Богдан в ефірі телеканалу "112 Україна" у вівторок увечері.

"Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки мають не тільки політики говорити, а й народ. Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку", - сказав він.

Говорячи про те, які існують у команді Зеленського "червоні лінії" на переговорах із РФ, Богдан зазначив: "Є дуже хороше правило, яке є у дипломатів, - не фіксувати свої "червоні лінії", коли йдеш на переговори. Ця практика напрацьована досвідом століть, а не миттєвим бажанням отримати рейтинг ".

"Я як виходець зі Львова дуже патріотичний і багато був на фронті і для мене це не порожні слова. Але ми змушені шукати компроміс. Єдине, Володимир Зеленський сказав, що ми не торгуємо нашими територіями і нашими людьми", - підкреслив глава АП.

Інф.: m.censor.net.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+5 #1 Varnak 22.05.2019 15:19
Який могутній інтелект! Референдум про капітупяцію навіки увійде в анали історії.

«Я принял их дань, и они целовали мне
ноги»,—
Так царь ассирийский Ашшурнасирпал
говорит.
И тысячи лет на старинной военной дороге
Монаршая милость лежит на бесчувствии
плит!

Из вони гниенья, из окаменевшего праха:
«Я принял их дань...»
О позор для родов и колен!
Так вот почему пока не был он Римом
распахан,
Как раненый зверь не сдавался врагу
Карфаген!

Семен Печеник
http://yelaniya.narod.ru/s163.html
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити