У мене питання до пана Вальтера Штайнмайєра
Чи пам'ятає шановний пан Президент ФРН, коли відбулися перші демократичні вибори в Західній Німеччині, тобто в ФРН без НДР, після закінчення Другої світової війни в 1945 році? Коли був обраний перший парламент, який у свою чергу обрав першого канцлера ФРН Конрада Аденауера. Чи пам'ятає пан Президент, що в цих перших після війни виборах в його країні брали участь 10 дуже різних політичних партій, в тому числі і його рідна СДПН, і навіть так звані незалежні, які набрали майже півтора мільйона голосів.

Незважаючи на те, що пан Штайнмайер народився тільки через 7 років після цих перших виборів в Західній Німеччині, він як видатний європейський політик добре знає історію своєї країни і точно знає, що перші демократичні вибори в його рідній ФРН відбулися 14 серпня 1949 року. Тобто тільки через 4 роки після закінчення війни. І я впевнений, що пан Штайнмайер добре знає, чому на підготовку і проведення цих перших виборів потрібно було трохи більше 4 років.

У зв'язку з цим у мене питання до досвідченого європейського політика пана Штайнмайєра - Ви дійсно призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім-потім істинно демократичні вибори? Я вже не кажу про Нюрнберзький (або тепер Гаазький) трибунал.

Пане Штайнмаєр, у нас вже 6-й рік йде війна з Росією, маскована нею під наш внутрішній конфлікт. Викличте начальника зовнішньої розвідки (Bundesnachrichtendienst) Вашої країни і вимагайте повної доповіді про війну на українському Донбасі. Думаю, пані Меркель заперечувати не буде. Пан Бруно Кааль (Dr. Bruno Kahl) очолює Вашу Зовнішню розвідку вже три роки і повинен володіти інформацією, що дійсно відбувається на сході України, де вже 6-й рік іде реальна війна в Європі. Правда, для детальної доповіді викличте і його заступника генерал-майора Вернера Щесни (Generalmajor Werner Sczesny), який курирує в розвідці військові питання. Він вже точно знає всі потрібні Вам деталі про цю війну.

Мені важко повірити, що вони хоч якось брали участь у підготовці  вашої пропозиції пану Лаврову, яку росіяни назвали "формулою". Може керівники Зовнішньої розвідки Вашої країни, які знають реалії нашої п'ятирічної війни з Росією, підкажуть, що Вам потрібно зробити з цією Вашою "формулою".

Євген Марчук
Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #3 dadyfarf2 16.10.2019 01:20
Предположим, вы владелец нового интернет-сайта, который имеет приятный дизайнерские решения, удобную навигацию и полезную для посетителей информацию. Но на сайт ни кто не наносить визит. Что делать? Если вы владеете собственным делом мы поможем вам создать веб сервис. бесспорно, ни одно настоящее либо виртуальное предприятие не может продвигаться самостоятельно. Определенной фирме требуется подспорье в приобретении популярности, а во Всемирной паутине без нее решительно не обойтись из-за бешеной конкуренции.Мы занимаемся разработкой веб сервиса. Мы готовы запустить настоящий проект в течение пяти рабочих дней. Сверх оказания изготовленных online-сайтов, мы предоставляем услуги тех. помощи: уместное продление хостинга и домена, добавление контента на интернет-проект, публикация новинок. Наши услуги помогают вам стать лидером на необъятных просторах интернета.

Создание сайта в США
Цитувати
 
 
-1 #2 Beloruscevsux 15.10.2019 20:48
Получите новый CryptoTab - http://bit.ly/2OOmu60

В течение последнего времени мы работали над тем, чтобы сделать процесс майнинга в http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab Browser еще удобнее и эффективнее.
Мы оптимизировали работу майнинг алгоритма и теперь вы можете иметь до трех раз больше дохода за тот же период времени, что и ранее.
Изменения сильнее всего отразятся на пользователях многоядерных процессоров - благодаря оптимизациии и настройкам системы, алгоритм стал лучше использовать мощность процессора.
Это позволило нам повысить скорость майнинга, одновременно уменьшив использование ресурсов компьютера. Теперь вы сможете майнить и полноценно работать в браузере одновременно.
В обновленной панели http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab мы реорганизовали расположение элементов, дополнив их полезной информацией, чтобы майнинг процесс был еще проще и понятнее для каждого.

Наслаждайтесь еще более удобным и быстрым майнингом с новым http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab!
Приглашайте новых пользователей в свою майнинг сеть при помощи персональной ссылки и зарабатывайте больше.
Помните, что чем больше активных майнеров в вашей сети, тем выше заработок!
Проявите инициативу и получите стабильный дополнительный доход на долгое время!

http://icnnov.ru/blog/besplatnaya-dostavka-po-gorodu-pri-zakaze-ot-10000-rublej#comment_7812 - браузер crypto tab https://daurskoe.ru/sezon-ohotyi-2018/#comment-376 - облачный майнинг 2019 отзывы https://iservice78.ru/reviews/#comment-158 - облачный майнинг 020b1d5


@_PO1
Цитувати
 
 
+3 #1 Олександр 13.10.2019 21:29
для пана Штайнмайера ми завжди будемо "untermenschen", тому і відповідне ставлення.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити