Володимир Пилипчук: Останні політичні кроки Путіна свідчать, що конфлікт далекий від завершення
Те, що зустріч 9 грудня "нормандської четвірки" для інтересів України буде, якщо не цілком провальною, то нульовою, - передбачувана.
- Але особисто для ЗЕ - дуже повчальною... При умові, що він Ордою ще не прикуплений, а просто - наївний, "необстріляний горобець", без досвіду в міжнародній політиці і без знань усіх її "підводних каменів". Тоді його просто потягають носом по лайну і він стане прагматичнішим. А в Україні - об'єктом саркастичних посмішок. Звик же ж викликати посмішки "95-тим кварталом"...Що ж - сам рветься в Париж, грудьми на "дзот"!!! Повторюю - якщо він досі ще не прикуплений Ордою і її європейськими сателітами.

- А те що ні Крим, ні лугандонія не збираються "возз'єднуватися" з Україною яскраво свідчать ТРИ кроки Путіна в цьому напрямку: - роздача російських паспортів лугандонцям і нещодавні "рішення органів влади "днр": а) про кордони "днр", які мають розповсюджуватися, на їх думку, і на неокуповані ними ще території всієї Донецької області; б) про виключення української мови з програми вивчення у школах "днр"... Це що - таким чином Путін створює "атмосферу довіри" перед самим самітом, чи відверто насміхається над "невирослим" президентом України? Це свіідчення того, що конфлікт далекий від завершення, а торги про умови нібито "воз'єднання" з Україною - будуть набагато тривалішими, жорстокішими зі сторони Орди і її сателітів. Путіну ВИГІДНО "тягнути гуму в довгий ящик" - щоб подовше позабавлятися над ЗЕ і мучити Україну!
Чи ЗЕ їде на саміт вже будучи прикупленим? Якщо ні - то за логікою - в пору б відмовитися... Але для очей міжнародної спільноти, що Україна, не дивлячись на це, "докладає зусиль" - нехай їде!

Стосовно прикуплених Путіним-Шрьодером "європейських сателітів" Орди - я вже писав кілька днів тому... (дублюю):

- Для мене є абсолютно очевидним, що Меркель і Макрон являються тією "парою гнідих" яка накріпко впряжена в тачанку, за кулеметом якої Путін - у війні Орди проти БУДЬ-ЯКИХ інтересів України! Повторюю - БУДЬ-ЯКИХ!

- І БУДЬ-ЯКІ результати нормандської зустрічі будуть наслідком наперед узгодженої, спільної позиції саме цієї "святої трійці"(П+М+М)!

- І коли "зламають" Зеленського, навіть при незначних поступках Путіна, то пристібнуть його ззаду до цієї ж тачанки - проти України в якості молодої (але ніби-то "гальмівної") конячки. А коли сам ЗЕ піддасться - то вже впряжуть в тачанку і однією з основних - поруч із собою - проти України! Правда, це зразу стане помітним по внутрішній політиці ЗЕ - як на фронті, так і по репресіях проти патріотів, які посиляться. І це спричинить дуже загрозливу ситуацію для комфорту ЗЕ в Україні..

- Якщо ж станеться майже неймовірне і Путін поступиться інтересам України без поступок ЗЕ, то це означатиме:

а) що трійця (ПММ) також попередньо домовилася про послаблення санкцій (невведення нових), тому що внутрішньоекономічна і політична ситуації в Орді набирає загрозливих для Путіна масштабів,

б) а, можливо, й пообіцяють повернути Путіна в G-8.

То тоді ЗЕ повернеться в Україну - на білому коні...

АЛЕ.... повторюю - навіть, якщо для світу будуть баталії на засіданнях нормандської зустрічі, підкоректованим текст рішення, але результат - усе за наперед узгодженим сценарієм між гравцями П+М+М....

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України І-ІІ скликань, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити