Володимир Пилипчук: Останні політичні кроки Путіна свідчать, що конфлікт далекий від завершення
Те, що зустріч 9 грудня "нормандської четвірки" для інтересів України буде, якщо не цілком провальною, то нульовою, - передбачувана.
- Але особисто для ЗЕ - дуже повчальною... При умові, що він Ордою ще не прикуплений, а просто - наївний, "необстріляний горобець", без досвіду в міжнародній політиці і без знань усіх її "підводних каменів". Тоді його просто потягають носом по лайну і він стане прагматичнішим. А в Україні - об'єктом саркастичних посмішок. Звик же ж викликати посмішки "95-тим кварталом"...Що ж - сам рветься в Париж, грудьми на "дзот"!!! Повторюю - якщо він досі ще не прикуплений Ордою і її європейськими сателітами.

- А те що ні Крим, ні лугандонія не збираються "возз'єднуватися" з Україною яскраво свідчать ТРИ кроки Путіна в цьому напрямку: - роздача російських паспортів лугандонцям і нещодавні "рішення органів влади "днр": а) про кордони "днр", які мають розповсюджуватися, на їх думку, і на неокуповані ними ще території всієї Донецької області; б) про виключення української мови з програми вивчення у школах "днр"... Це що - таким чином Путін створює "атмосферу довіри" перед самим самітом, чи відверто насміхається над "невирослим" президентом України? Це свіідчення того, що конфлікт далекий від завершення, а торги про умови нібито "воз'єднання" з Україною - будуть набагато тривалішими, жорстокішими зі сторони Орди і її сателітів. Путіну ВИГІДНО "тягнути гуму в довгий ящик" - щоб подовше позабавлятися над ЗЕ і мучити Україну!
Чи ЗЕ їде на саміт вже будучи прикупленим? Якщо ні - то за логікою - в пору б відмовитися... Але для очей міжнародної спільноти, що Україна, не дивлячись на це, "докладає зусиль" - нехай їде!

Стосовно прикуплених Путіним-Шрьодером "європейських сателітів" Орди - я вже писав кілька днів тому... (дублюю):

- Для мене є абсолютно очевидним, що Меркель і Макрон являються тією "парою гнідих" яка накріпко впряжена в тачанку, за кулеметом якої Путін - у війні Орди проти БУДЬ-ЯКИХ інтересів України! Повторюю - БУДЬ-ЯКИХ!

- І БУДЬ-ЯКІ результати нормандської зустрічі будуть наслідком наперед узгодженої, спільної позиції саме цієї "святої трійці"(П+М+М)!

- І коли "зламають" Зеленського, навіть при незначних поступках Путіна, то пристібнуть його ззаду до цієї ж тачанки - проти України в якості молодої (але ніби-то "гальмівної") конячки. А коли сам ЗЕ піддасться - то вже впряжуть в тачанку і однією з основних - поруч із собою - проти України! Правда, це зразу стане помітним по внутрішній політиці ЗЕ - як на фронті, так і по репресіях проти патріотів, які посиляться. І це спричинить дуже загрозливу ситуацію для комфорту ЗЕ в Україні..

- Якщо ж станеться майже неймовірне і Путін поступиться інтересам України без поступок ЗЕ, то це означатиме:

а) що трійця (ПММ) також попередньо домовилася про послаблення санкцій (невведення нових), тому що внутрішньоекономічна і політична ситуації в Орді набирає загрозливих для Путіна масштабів,

б) а, можливо, й пообіцяють повернути Путіна в G-8.

То тоді ЗЕ повернеться в Україну - на білому коні...

АЛЕ.... повторюю - навіть, якщо для світу будуть баталії на засіданнях нормандської зустрічі, підкоректованим текст рішення, але результат - усе за наперед узгодженим сценарієм між гравцями П+М+М....

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України І-ІІ скликань, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #3 Varnak 04.12.2019 17:03
Он всегда обслуживал Москву
03.12.2019
Светлана Самборска

Ну почему, почему ты так уверена, что Зеленский предаст и подпишет капитуляцию? А может он в Париже будет стоять, как стена, ты же не знаешь еще! Отвечу публично.

Ну что значит не знаю. Всё я знаю. И все всё знают. Оставим в стороне его агитацию за Януковича, оставим в стороне гон на проукраинскую власть в 2004-2009, оставим в стороне его Украина проститутка и его эбонитовые палочки, оставим в стороне все слова, ибо сказано: Судите по делам. Ок. По делам.

Говнофильм Зеленского Ищу жену с ребенком вышел в августе 2014. Знаете, о чем фильм? О счастливых москвичах в Крыму. Цитирую:

Авторы фильма упивались кадрами о парке Тайган, Ласточкином гнезде так, словно Крым и правда всегда был российским.

К слову, 1+1 кормил этим говном свою аудиторию в 2018.

2017 год. Зеленский снимает очередной говнофильм. На грант министерства культуры РФ. Российский государственный аппарат заплатил Зеленскому 35 миллионов за создание пропагандистско го продукта. И было это, повторюсь, в 2017 году.

Дальше. 2019 год. Избирательная кампания. Зеленский говорит, что избавился от бизнеса в России. Врёт не избавился.

Далее. 2019 год, Зеленский уже президент. И этот президент продает права на свой говносериал российскому Яндексу.

Это только то, что стало известным, только то, на что я нашла ссылки, и только то, что вообще вспомнила навскидку. Это всё известные факты. И замечу, кстати, что все завывания зелебобиков о липецкой фабрике ломаного гроша не стоят, поскольку тот, кого хоть на йоту смущает липецкая фабрика, проголосовать за всё вышеперечисленн ое великолепие не сможет в принципе.

Зеленский привык брать деньги у русских. И не только безналом за кино. Но и банально пачкой нала за корпоратив. Зеленский привык обслуживать русских за деньги. Для него это естественный процесс. А что такого-то? Это как часть гастарбайтеров, не прекратившая ездить в Россию обслуживать агрессора даже после 2014. Не прекратившая, несмотря на то, что после начала агрессии им там плевать в лицо стали чаще раз примерно в пятьдесят. У холуев достоинства нет. И не появится, проведи хоть десять революций достоинства. Гідність, гы-гы-гы, бэ-бэ-бэ-э-э.

И Зеленский из этих. Я, кстати, уверена, что они своим Кварталом в 2014 году обсуждали, а не сдрыснуть ли им в Россию. Не сдрыснули, потому что не ответили на вопрос, а что им там делать. Путина высмеивать? Россию проституткой называть? Вот-вот.

Так что места для вопроса А вдруг? в отношении Зеленского просто нет. Зеленский до войны обслуживал Москву. Зеленский в 2014 обслуживал Москву. Зеленский в 2017 обслуживал Москву. Зеленский в 2019 обслуживал Москву. А 8 декабря 2019 года Зеленский обслуживать Москву вдруг перестанет? С чего бы вдруг?

https://tverezo.info/post/107761
Цитувати
 
 
+7 #2 Роман 03.12.2019 22:45
Ця зелена шмаркля ні нащо не спроможна крім як виконувати накази бєні.Безголові істоти вибрали повне нєдарозумєніє по приколу.
Цитувати
 
 
+6 #1 Тимко 03.12.2019 22:27
Поширюйте, друзі!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити