Джерела в Росії повідомляють про погіршення здоров'я російського президента.
У зв'язку з негативним розвитком для Росії ситуації в Нагірному Карабасі російські журналісти повідомили про поганий стан здоров'я і фізичну слабкість російського президента. Відомий російський телеграм-канал "Закулісний шептун" зазначає, що Туреччина діє в регіоні агресивно, чим завдає шкоди російським інтересам, передають "Патріоти України".
Згідно з опублікованими матеріалами, Ердоган проінформований про поганий стан здоров'я і фізичну слабкість російського президента і, скориставшись моментом, продавлює власну позицію. "Ситуация в Нагорном Карабахе для России развивается крайне плохо из-за активной позиции Турции, потому что Эрдоган проинформирован об очень плохом состоянии здоровья и физической слабости российского президента. Турецкий президент знает - сейчас на Путина можно давить и его продавить", - йдеться в повідомленні.

При цьому автори зазначають, що погіршення здоров'я Путіна безпосередньо впливає на Росію, оскільки створена нинішнім главою Кремля політична конструкція повністю замкнута на ньому. Втрачає дієздатність російський лідер - послаблюється таким чином і російська позиція.

Інф.: patrioty.org.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити