Президенту РФ Володимиру Путіну і його оточенню належать статки на загальну суму $100-160 млрд.
При цьому приблизно половина — безпосередня власність глави Росії.
Про це у своєму інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив відомий економіст, шведський дипломат, співробітник Атлантичної ради у Вашингтоні Андерс Аслунд. "Від $100 млрд до $160 млрд — це як я вважаю. Скажімо, є загадка, скільки від загального багатства групи Путіна належить Путіну. Я гадаю, що це приблизно половина з того, що ми знаємо від Сергія Колесникова (партнер петербурзьких друзів Володимира Путіна. — Ред.). Ці гроші тримаються за кордоном, в офшорах, вкладаються, ймовірно, здебільшого в нерухомість", — розповідає Аслунд.

Якщо припущення економіста правдиві, Володимир Путін — найбагатша людина на планеті. Як вважає Аслунд, після 2004 року і "демонтажу" ЮКОСа почалося активне різке збагачення Путіна та його оточення, і під керівництвом президента Росії була створена система контролю і розподілу доходів державних підприємств серед своїх людей.

Як раніше писав OBOZREVATEL, Марія Воронцова, яка, за даними ЗМІ, є старшою дочкою президента Росії Володимира Путіна, включена до ради з реалізації Федеральної науково-технічної програми розвитку генетичних технологій.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
+5 #1 Ігор 11.05.2019 21:34
Горе від цинізму і жадності, для мільйонів кацапських жебраків.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити