Чеченський політик у вигнанні вважає, що президент Росії не піде від влади добровільно, однак його усунення відбудеться відносно мирно.
Усунення від влади президента РФ Володимира Путіна не буде пов'язане з "великою кров'ю". Про це заявив чеченський політик у вигнанні Ахмед Закаєв в інтерв'ю Sotnik-TV, інформують "Патріоти України".

"Ті, хто награбував разом із Путіним і розікрав Росію, вони звідти втечуть. І охочих захистити Путіна й пролити російську кров, не думаю, що їх буде дуже багато. Буквально за два-три місяці, коли в Путіна нічим буде платити зарплату навіть силовикам, ситуація зміниться. Тому, можливо, не такі криваві наслідки можуть бути внаслідок усунення путінського режиму", – розповів він.

Закаєв припустив, що Путін може розв'язати війну, щоб заручитися підтримкою населення.

"Зміну наявного режиму в Чечні путінський електорат може сприйняти як його чергову перемогу. Що вони змістили набридлого всім Рамзана Кадирова. І події в Дагестані, корупційна зачистка політичної еліти Дагестану, яка формувалася останні 30 років, це такий меседж і Кадирову, і його оточенню, і російській громадськості... Що Путін може таку саму акцію провести в Чечні, не розпочавши військової кампанії", – зазначив політик.

Він додав, що Путін навряд чи досидить свій наступний президентський термін. "Бунт, мені здається, неминучий. І до цього бунту Путін добровільно не піде", – підсумував він.

Як відомо, 18 березня 2018 року в Росії пройдуть президентські вибори. Путін іде на них самовисуванцем.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити