Путін був у молодого Зеленського в руках, але він упустив чудовий шанс викрити старого "жалюгідного імперського підльота"
Цю блискучу можливість Зеленський бездарно злив у каналізацію.
Усі пам'ятають перші дні Зеленського при владі ? Це були дні суцільного тріумфу. Осоружний Порошенко на голову розбитий, обрій чистий - рули, не хочу.
На Зеленського з величезною увагою дивився весь світ. А українці ще й із такою ж надією. У ООН його слухали, роззявивши роти. Принишкла навіть хамувата кремлівська пропаганда.
У Зеленського був чудовий шанс викрити Путіна, виставити його на очах у всього світу в імперському фашистському голяку. Досить було сказати:

"Кремлівці звинувачували українську владу в конфлікті на Донбасі. Зараз в Україні влада радикально змінилася. До влади прийшли принципово інші люди. І що?! Припинилися вбивства на Донбасі ?! Як би не так!
Вони і не могли припинитися, адже «протилежна сторона» залишилася та ж сама і висуває ті ж знущальні, принизливі умови, не маючи права висувати навіть возносячих умов!
Де це бачено, щоб президент країни слухався не свого народу, а президента іншої країни!
Посередники, як путінські вимоги узгоджуються з вашими хваленими західними цінностями?! Чого мовчите?! Я що, тихо запитав?!"


На тлі блискучого Зеленського Путін виглядав старим жалюгідним підльотом.
Зеленському залишалося лише дотиснути Путіна.
Цю блискучу можливість Зеленський бездарно злив у каналізацію!
І відверто здає позиції країни, грає із Путіним у піддавки. Кілька разів просто виручав Путіна. За це Путін в якості подяки все сильніше брав Зеленського за горло. А відіграти назад уже неможливо. Відбулася, як кажуть спортсмени, втрата ритму.

Що там Зеленський розгледів в очах Путіна?! Прагнення до миру?!
І що ж заважає Путіну цей мир встановити?! Чи замислювався Зеленський над цим питанням?! Він взагалі вміє замислюватися?! А просто думати вміє?!
Адже ще ще 18 лютого 2015-го посол США в Україні Джеффрі Пайетт сказав, що Путін може зупинити військовий конфлікт на Донбасі одним телефонним дзвінком.
А до Зеленського це до сих пір не дійшло!

Зараз путінська пропаганда наліпила на Зеленського ярлик «члена партії війни». Наліпила з такою ж легкістю, як недавно сам Зеленський ліпив його на Порошенка. І Зеленський покірно носить цей ярлик, замість того, щоб зірвати його і кинути його в пики кремлівським наклепникам.

З цього приводу мені хочеться подібно апостолу Павлу написати послання до євреїв:

«Євреї, ви позиціонуєте себе як талановитий народ, а до чого ж розумний, аж острах бере.
Ну, і де?!
Кого ви нам підсунули?!
Вам самим за нього не соромно?!
Замініть. І негайно!»


Зеленський, я голосував за вас, а тепер відкликаю свій голос. Тому свою жалюгідність, свою нікчемність, свою немічність прошу моїм голосом не прикривати. Немає його більше у вас.

Анатолій Кримський, публіцист
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити