Один шлях - із Кремля прямо на кладовище, інший - із Кремля в Гаагу
Проте президент РФ буде намагатися усіма шляхами не потрапити до міднародного суду, наголосив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.
"Підкомісія Міністерства оборони Польщі з розслідування Смоленської катастрофи стверджує, що знайшла сліди вибухівки на багатьох фрагментах літака Ту-154М, який зазнав аварії у 2010 році, а також на тілі принаймні однієї жертви трагедії, в якій загинув президент Польщі Лех Качинський. У Варшаві говорять про пряму причетність Росії до цієї катастрофи".
Про це "Апострофу" розказав російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають "Патріоти України".

Слава Рвбінович:
Смоленська катастрофа - це надзвичайно давня і добре вивчена історія з точки зору мотивів цього злочину, якщо вони насправді були. Польща в ті часи займала досить самостійну і яскраву позицію щодо польсько-російських відносин і їх історії, а також історії польсько-радянських відносин.

Ця позиція наносила надзвичайної шкоди Путіну і його ОЗУ (організованого злочинного угруповання). Мотиви для такого злочину було видно і тоді, і зараз. Те, що заявляють польська дослідницька група і польська держава, насправді звучить як досить правдоподібна версія, яка може бути потім доведена в судах - точно так само, як буде доведена вина Росії в катастрофі малайзійського Boeing MH17.

Я тут не граю роль судді - це справа майбутнього суду. Я не стверджую, а лише кажу про те, що мотиви були і ймовірність велика.

Що стосується самого Путіна і його найближчого оточення - організованого злочинного угруповання, яке захопило владу в Росії і незаконно утримує її, - то цілком очевидно, що це ще одна причина у величезному ряду інших причин, що говорить про неможливість виходу Путіна з цього крісла. Тому що у нього тільки два шляхи: один шлях - із Кремля прямо на кладовище, інший - із Кремля в Гаагу.

Відповідно, ми можемо припускати, що він буде битися до кінця, щоб з Кремля виїхати на кладовище: невідомо, коли і з якої причини. Але Гааги він намагатиметься уникнути.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Ігор 07.06.2018 17:59
Є пропозиція спочатку в Гаагу , а потім на кладовище.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити