Частина народних депутатів працює на ворога?
Підконтрольна Зеленському монобільшість у Верховній Раді провалила свою ж постанову про звернення до іноземних парламентів з нагоди 75-річчя завершення Другої світової війни.
Газета "День" пише, що поки в Чехії молоде покоління політиків бореться проти кремлівської концепції оцінки Другої світової війни, демонтуючи пам’ятник радянському псевдовизволителю Праги Конєву, в Україні народні депутати, зокрема фракції "Слуги народу", не здатні ухвалити важливе звернення. В середу вони провалили постанову "Про Звернення Верховної Ради України до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей з нагоди відзначення 75-ї річниці завершення Другої світової війни". Постанову підтримали лише 200 парламентарів. Див. результати поіменного голосування.

У проваленому документі український парламент закликав міжнародних партнерів до протидії будь-яким намаганням привласнити спільну перемогу в Другій світовій війні, яку вибороли усі держави та народи – переможниці, особливо з метою цинічного виправдання своєї нинішньої агресивної політики та маскування ігнорування Російською Федерацією норм міжнародного права, - повідомляє Радіо Свобода.

Видання пише, що молоде покоління політиків в Україні (таких в парламенті більшість), зокрема ті, що не голосували за відповідну постанову, на відміну від прогресивних чехів, явно загубилися в історії. Здавалося б, пройшло достатньо часу, здавалося б, є «море» необхідної інформації, здавалося б, що ще має статися як не війна проти твоєї країни, щоб люди нарешті розплющили очі. «Але, схоже, частина народних депутатів не здатні, або не хочуть, елементарно попрацювати над собою. Або працюють на ворога, – наголошується в статті «Ті, хто загубилися в історії».

Коментар народного депутата України Гео Лероса:

Верховна Рада провалила постанову про звернення до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій з приводу завершення Другої світової війни в Європі у 1939-1945 років.

Хочу підкреслити найважливіші тези звернення:

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ

до протидії будь-яким спробам реанімації тоталітарних ідеологій, поширенню нетерпимості та дискримінації за расовою, етнічною та гендерною ознаками,

до протидії будь-яким намаганням привласнити спільну перемогу у Другій світовій війні, яку вибороли усі держави та народи - переможниці, особливо з метою цинічного виправдання своєї нинішньої агресивної політики та маскування ігнорування Російською Федерацією норм міжнародного права і порушення прав людини як всередині країни, так і на тимчасово окупованих територіях суверенних держав в Європі, зокрема України.

НАГАДУЮЧИ,
що в 2014 році вперше після завершення Другої світової війни у Європі одна держава-член ООН окупувала та здійснила спробу анексії частини території іншої суверенної держави-члена ООН, що є найтяжчим міжнародним злочином проти миру та безпеки людства та міжнародного правопорядку, та неминуче нагадує трагічні події, які відбувалися в Європі понад 80 років тому,
засуджуючи нинішні спроби відкинути Європу у часи територіальних воєн, агресивного шовінізму і розподільчих ліній та наголошуючи, що встановлення довготривалого миру та стабільності в Європі є неможливим без відновлення поваги Російської Федерації до верховенства права, демократії та прав людини, дотримання нею норм і принципів міжнародного права, зокрема стосовно територіальної цілісності та непорушності кордонів України та Грузії, а також припинення тиску проти інших держав.

Цікаво дізнатись чому народний депутат УКРАЇНИ може не підтримати цю постанову, - пише нардеп Гео Лерос на своїй сторінці у Facebook.
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити