Як повідомляє на сайті Президента України прес-служба Глави держави  Віктор Янукович заявив, що "д "ержавна програма розвитку української мови має сприяти поліпшенню реалізації державної мовної політики".
Державна програма розвитку української мови має сприяти поліпшенню реалізації державної мовної політики. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками наукової та творчої інтелігенції, яка відбулася у Криму.
«Прийшов час, коли ми повинні прийняти програму розвитку української мови - вона зніме багато питань, які сьогодні існують у суспільстві», - наголосив Глава держави.

Він висловив переконання, що Програма має охоплювати широкий спектр питань щодо реалізації мовної політики в Україні та систематично оновлюватися. «Ми повинні подивитися, що найближчими роками можемо зробити і запропонувати країні», - сказав Віктор Янукович.

На переконання Президента, нова Програма розвитку української мови має бути гармонізована з новим законодавством про засади державної мовної політики. Це, за словами Віктора Януковича, дозволить забезпечити її належне фінансування та якісну реалізацію.   

Інф та фото.: president.gov.ua 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити