Посольство США радить охочим відвідати Україну проявляти обережність
Посольство США в Україні попереджає про те, що у святкові дні через зростання терористичної загрози в країні посилюються заходи безпеки. 
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на посольство США. У повідомленні йдеться, що у святкові дні заходи безпеки в Україні, як і раніше, посилюються через постійні загрози, які створюють терористичні організації і особи, натхненні екстремістською ідеологією.
"Екстремісти продовжують зосереджуватися в туристичних місцях, торгових центрах, аеропортах, клубах, ресторанах, місцях відправлення культу, транспортних вузлах та інших об'єктах, що часто відвідують західні люди", - йдеться в повідомленні.
Посольство також рекомендує охочим відвідати Україну проявляти пильність на святкових фестивалях і заходах, обережно ставитися до оточення і регулярно отримувати новини з місцевих ЗМІ. Нагадаємо, раніше Чехія включила Україну до списку безпечних країн. Відзначимо, Мова йде про список, який використовується під час розгляду заяв про надання політичного притулку. Зазначимо: раніше новий глава Генштабу Збройних сил Британії Марк Карлтон-Сміт заявив, що після поразки "Ісламської держави" в Сирії, найбільшу загрозу представляє Росія.

Інф.: unian.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити