Колишній партнер Манафорта підтвердив співпрацю з Порошенком у 2014 році
Колишній діловий партнер американського політтехнолога, екс-лобіста Партії регіонів Пола Манафорта Рік Гейтс заявив, що в 2014 році він співпрацював з нинішнім президентом України Петром Порошенком.

Як передає NBC News, Гейтс в суді заявив, що останньою кампанією, над якою він і Манафорт працювали в Україні, була підготовка до парламентських виборів в жовтні в інтересах Опозиційного блоку. Їхня компанія Davis Manafort Partners також надавала допомогу Петру Порошенку, і але їхні послуги не були повністю оплачені.

За словами Гейтса, після втечі президента Віктора Януковича фінансове становище Манафорта "значно зменшилося" у порівнянні з попередніми роками.

Раніше Рік Гейтс під час свого виступу в суді заявив, що українські клієнти перевели на рахунки Манафорта на Кіпрі декілька мільйонів доларів. Серед прізвищ людей, на яких працював Манафорт, були названі Ахметов, Льовочкін, Тігіпко, Клюєв та Колесніков.

31 липня федеральний суд міста Александрія, штат Вірджинія, почав розглядати справу Пола Манафорта. Це перший судовий процес у межах розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера про можливу змову між штабом Дональда Трампа і Росією. І хоча прокурори не закидають Манафорту зв'язок з Москвою, цей суд розглядається як випробування законності розслідування Мюллера, яке Трамп назвав "полюванням на відьом".

Полу Манафорту були пред'явлені звинувачення у відмиванні грошей, які він отримав працюючи на Партію регіонів в Україні. Його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався як іноземний агент, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича. Пізніше йому також висунули звинувачення у втручанні в справи свідків.

За даними американського слідства, колишній лобіст Партії регіонів Пол Манафорт заробив більше $60 мільйонів в якості політичного консультанта в Україні.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити