Президент підписав закон про приватизацію держмайна
Президент на Нацраді реформ підписав закон про приватизацію.
Президент України Петро Порошенко підписав закон №7066 "Про приватизацію державного майна". Про це в Twitter повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко. "Президент на Нацраді реформ підписав закон про приватизацію. Держава агресор не має права брати в ній участь", - повідомив він.

Президент на Нацраді реформ підписав закон про приватизацію. - Держава агресор не має права брати у ній участь. — Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) March 2, 2018

Нагадаємо, Верховна Рада України на пленарному засіданні 18 січня 2018 року прийняла закон про приватизацію державного майна. За відповідне рішення проголосували 266 нардепів. Закон встановлює спрощену класифікацію об'єктів приватизації на об'єкти малої і великої приватизації; вимоги до покупців об'єктів приватизації та обмеження щодо їх участі у приватизації; відповідальність за недостовірність, неповноту представлених документів; розширено коло об'єктів, які можуть підлягати приватизації. У зв'язку з цим змінюється підхід до продажу малих і великих підприємств. Новий закон чітко встановлює 11 місяців для об'єктів великої приватизації та 5 місяців для малої. Якщо вартість активів підприємства за останній рік перевищила 250 млн гривень, то це великий об'єкт приватизації, який буде продаватися із залученням радника, все менше - це мала приватизація, яка буде проходити виключно на електронних платформах. Документ також встановлює чіткий порядок приватизації; вимоги до формування і затвердження переліків об'єктів, що підлягають приватизації; порядок прийняття рішення про приватизацію.

Інф.: rbc.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити