Наразі бюджети розвитку територіальних громад зросли у 6-7 разів, відзначив глава держави
Порошенко зізнався, що "добровільне об'єднання" територіальних громад - його ініціатива.
Показник частки місцевих бюджетів має сягнути 50%. Про це зазначив під час Форуму представників місцевих громад Президент України Петро Порошенко.
"Коли я був головою бюджетного комітету, показники частки місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни становили 30%, 70% розподілялося через Київ. Разом з нашою командою, з урядом я поставив завдання довести частку місцевих бюджетів до 50%. 50% грошей країни має бути у громадах для того, щоб громада мала можливість сама планувати, як має жити", – сказав глава держави.

Порошенко відзначив, що завдяки децентралізації відбулося безпрецедентне зростання місцевих бюджетів, якого не знала історія України. При цьому він наголосив, що у 6-7-8 разів зросли бюджети розвитку територіальних громад, оскільки частина податків була переведена до місцевого бюджету, та зазначив, що відтепер місцевий голова, маючи фінансовий ресурс, відповідає за використання кожної копійки.
Нагадаємо, Комітет виборців України підсумував кількість голосів виборців, які були віддані за кандидатів від політичних партій на виборах до міських ОТГ 29 жовтня – лідером став "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Інф.: 5.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити