Крім того, міністри обговорили виконання Росією Мінських угод
Міністр оборони України Степан Полторак 2 лютого зустрівся у Вашингтоні з главою Пентагону Джеймсом Меттісом, повідомив Укрінформ.
"Ми розглянули всі питання, в тому числі питання, пов'язані з рішенням США передати Україні летальна зброю. Ми обговорили механізм, як це буде розвиватися, і є повне порозуміння в цьому. Рішення США було своєчасним і правильним, і передача зброї буде здійснена своєчасно і дуже продумано", – зазначив глава українського оборонного відомства.

Полторак назвав передачу американських озброєнь "великим сигналом для України і сигналом для Росії, що Україна не залишилася один на один з агресією з боку РФ".

"Голос Америки" пише, що Мэттис і Полторак також обговорили виконання Мінських угод.

"Ми застосовуємо дипломатію в спробі домогтися, щоб Росія виконувала Мінські угоди. І ми будемо продовжувати ці зусилля через наш Державний департамент. Ми активно задіяні, і це той напрямок, яким ми вибираємо", – підкреслив міністр оборони США.

Нагадаємо, що 23 грудня президент Петро Порошенко заявив, що Україна отримає летальна оборонну зброю зі Сполучених Штатів Америки. За його словами, дане рішення було підтверджено під час розмови українського президента з державним секретарем США Рексом Тиллерсоном 22 грудня.

Інф.: 112.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити