Сергій Селіфонтьєв, політик, народний депутат II-го скликання: "Це політичне сміття має піти на історичне звалище"
Сьогодні є багато критики на адресу уряду, на адресу Президента. І ця критика справедлива. Дійсно: недоліків стільки, що просто голова йде обертом. А парламент, депутати в цій ситуації виступають у ролі такого собі «голуба миру», такого «білого лебедя». Вони так борються за народ, за всі його права, що чомусь немає ніякого результату, навпаки – ситуація дедалі погіршується. Поглиблюються всі кризи: політична, економічна, соціальна. Люди зневірюються, патріотизм зникає. 
Люди настільки ототожнюють недоліки нашої правлячої «еліти» з недоліками держави. Цьому значною мірою сприяють засоби масової інформації. Головна помилка: держава Україна і правителі України – це різні речі. Україна – це святе, а правителів ми змінимо, якщо ці «недолугі» нічого не здатні зробити, крім того, що крадуть. 
 
Так от про парламент. У нас парламентсько-президентська республіка. Верховна Рада України має надзвичайно важливі повноваження. І коли депутати поодинці чи у складі фракції нам розповідають, що вони гарні, а хтось поганий, я їм хочу сказати: ВІДПОВІДАЛЬНІ, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, ВИ – У НАС ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА! Я хочу вам нагадати, що ви, панове депутати, призначали уряд, що ви, панове депутати, освячуєте своїм голосуванням кожен із недолугих законів, які нищать нашу державу. І при цьому ви всі гарні! Подивіться, скільки ви наприймали! Медична реформа – колапс! Правоохоронна, судова реформа – колапс! Економічна реформа – колапс! За що б ви не взялися – всі реформи недолугі або не доведені до логічного кінця. Вони лише погіршують попереднє становище. 
 
Ви взялися за боротьбу з корупцією. Просто смішно, скільки ви утворили всяких органів для цієї «боротьби» (і НАБУ, і НАЗК і Антикорупційний суд) у той час, як Конституцією передбачена Генеральна прокуратура, Міністерство внутрішніх справ і суди. Це їхній прямий святий обов’язок!Якщо вони не борються зі злочинами, познімайте їх, замініть! Але що ж виходить: навіть депутати, позбавлені недоторканності, постійно на всіх телеканалах займаються антиукраїнською агітацією, наносячи Україні дуже велику шкоду. Вони зловживають дражливими питаннями релігії (хоча вона відділена від держави), миру (хоч сором’язливо не називають війну війною і не звинувачують у ній відомого агресора і окупанта). Вони волають: «Давайте мир!» Але не кажуть, як його досягти. Чому це так?! Сусід убиває мою сім’ю, але я про нього поганого не скажу! 
 
Отже, політична еліта держави практично відсутня, вона знищена за всі роки. Вона загнана в такий кут, з якого її треба виводити нам усім разом, усім народом. Тому що всі представники політичних сил і мажоритарники, які сьогодні сидять у парламенті, довели свою повну неспроможність використовувати свої конституційні права на благо держави і, насамперед, на благо людей. Адже держава – це і є люди, народ і ні що інше. Це не чиновники, це не прокурори і судді. Це люди, які створюють своїми руками національне багатство. А народні обранці жодним чином не захистили нас від того свавілля, яке відбувається.

Дивіться, в якому переломному віці ми живемо: мільйонні зарплати у тих, хто керує державними (!) підприємствами (не створюючи матеріальні блага) і кількатисячні зарплати простих людей, які живуть і працюють на цій землі, створюючи матеріальні блага для всіх! Ну, що це таке! Ми йому дали мільйон, щоб він не крав! Давайте тоді платити касирці в магазині тисячу доларів за те, щоб вона не крала. Або давайте будемо платити хірургу в лікарні $10 000, щоб він когось не зарізав. І стільки ж – людям, за те, щоб вони ходили на роботу. Ви що, панове, живете в якомусь фантасмагоричному світі! Люди повинні просто виконувати свої службові обов’язки.А розумна держава повинна всі зарплати зробити співрозмірними. Винятком міг би бути бізнес. Але, на превеликий жаль, у нас немає своїх «біллів гейтсів», бо увесь олігархічний бізнес – КРАДЕНИЙ! І вони продовжують красти з бюджету гроші! А малий і середній бізнес (який, значною мірою, годував українців і давав їм роботу)знищений. Олігархи-монополісти не дають працювати жодному малому бізнесу! А немає конкуренції – немає економіки. Ми втрачаємо свій внутрішній ринок. Ніхто про це не думає. Одні говорять про «мир», не кажучи, як його досягти; інші про те, що вони зробили «безвіз», який, насправді, люди кров’ю на Майдані відстояли. Хоча, за великим рахунком, люди там стояли не за «безвіз», а за заміну злочинної системи на конституційно-правову. Вони стояли за державу, в якій людям буде жити комфортно і втікати з неї вже ніхто не буде. А сьогодні з допомогою того ж «безвізу» молодь втікає з України!
Тому все, що роблять «слуги народу», йде на знищення нашої держави! Але у вас, панове, нічого не вийде. Вас викинуть!
 
Я хочу звернутися до наших виборців. Вину за те, що відбувається з державою, я покладаю на всіх нас. На всіх до одного, хто ходить до виборчих дільниць і хто свій голос віддає тим, хто вже 20 років у цій політиці! Не має бути так, щоб хірург, який зарізав 10 чоловік, продовжував залишатися хірургом! Політики ріжуть нашу державу понад 20 років, а люди кажуть: «хай вони будуть, бо нових ми не знаємо»!Узнайте, прочитайте і проголосуйте краще за когось із невідомих, щоб та наволоч, яка сьогодні знищує Україну, знову не прийшла в парламент. Вони мають звітувати перед народом. Їм та усім чиновникам потрібно заборонити навчати своїх дітей за кордоном, відпочивати й лікуватися за кордоном і жити за кордоном.
 
Це «паркетні» політики (які іноді для піару надівають каску, коли спускаються в шахту, або їдуть «побігати» на сході України). Депутатам потрібно робити справу, а не піаритись - іти на ферму до кози чи до корови. А якщо вже їдете на схід, то беріть автомат і воюйте. А піаритись там нема чого! 
І владні фракції в парламенті, і опозиційні і ті, що не визначились (так зване «болото») – не щирі, совість їх не чиста. Було б добре, якби ці заяложені політики набралися мужності і саморозпустилися. Це дало б можливість перезавантажити корумповану владу, яка знущається з кожного з нас. З наших дітей. Не допустимо, щоб вони знущалися з наших внуків. Благаю вас, шановні виборці: не голосуйте за «обличчя в телевізорі», викиньте це політичне сміття на історичне звалище. Подивіться навколо і обирайте тих, хто робить добрі справи коло вас.

Сергій Селіфонтьєв, політик, громадський діяч, народний депутат України II-го скликання
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #3 Коваленко Ірина 23.02.2018 09:52
Підтримуємо на тисячу відсотків!
Цитувати
 
 
+4 #2 Верес 22.02.2018 22:53
Це не популіст, а справжній політик!
Цитувати
 
 
+6 #1 Igor Glas 22.02.2018 19:13
Дуже правильно,увесь олігархічний бізнес – КРАДЕНИЙ! Крадене повернути Народу України.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити