Володимир Пилипчук: Підписане в мінському пакеті - це замах на суверенітет України
Команда Зе повторює помилки команди Пе.
Сьогодні лідер патрії "Слуга народу" Розумков опублікував такий свій висновок : "Я думаю, що з приводу карти ("Дорожньої карти" імплементації Мінських угод. - Ред.) - вона більш ніж чітко прописана в тих же Мінських домовленостях. Головне, щоб усі учасники процесу дійсно хотіли її реалізації.... - зазначив він.

Критикувати його позицію не стану, просто я хочу запропонувати йому, щоб він сам собі зробив висновок, стосовно "Мінських Угод" і дав самому собі відповіді на запитання, які я поставив Порошенку, коли він лише їх зварганив з Путіним, які й донині (на жаль) лишаються актуальними. Тому, я приводжу тут фрагмент мого послання Порошенку, Цьому посланню до Порошенка - вже П'ЯТЬ років, а "віз і нині там", і шарпанина в новому ОФІСІ президента стосовно "Мінських угод" там же - в болоті. Прочитай-те, будь ласка - буде корисним......

"Мінський процес"

Передвиборчі теревені:
- «Три месяца я отвожу, чтобы отношения с Россией были нормализованы", "Мы с Путиным хорошо друг друга знаем. Я надеюсь, что в ходе первой встречи будут достигнуты результаты. Мы будем очень внимательно готовиться, подготовим документы, мы не будем просто трясти друг другу руки", - сказал Порошенко. Будущий президент уверен, что без нормальных отношений с Россией "граждане Украины не смогут чувствовать себя в безопасности".

Моя позиція в цьому питанні завжди була чіткою і однозначною.
Як розцінювати те, що під диктовку Путіна Ви раптово «зіскочили» з Женевського формату і понизили рівень перемовин до Мінського формату, замість того, щоб вимагати підвищення рівня переговорів до Будапештського? А чому не добивалися і не добилися зустрічі лідерів держав-учасників підписання Будапештського меморандуму? Ви ж «великий дипломат», чи не хватило кмети, чи пропозиції Путіна були настільки солодкими, що Ви не посміли йому відмовити, чи в нього на Вас існує досьє з незручними моментами в ньому? Чому не добиваєтесь суду над Путіним і його клікою? Суду міжнародного, або, хоча б, українського? - Бо Ви – виконавець волі Путіна!

Пакет Мінських угод, як на мене, спрямований виключно на довгострокове затягування збройного конфлікту і є відверто антиКонституційним. Мета ваша, лідерів конфліктуючих держав, у тому, щоб розпиляти військові бюджети задля особистого збагачення «ділків», нажитися на масштабній і безконтрольній контрабанді в конфліктуючих зонах і саме головне - винищити «незручну» для паханів обох країн частину населення і відтягнути увагу штучно збідненого населення від вирішення внутрішніх соціально-економічних проблем і переорієнтувати його «рушійну силу» на виконання патріотичного зобов’язання по захисту державних інтересів. Все інше – від лукавого. Абсолютним підтвердженням цьому є плутаний зміст Мінського пакету, невизначеність його юридичного статусу і сумнівний особовий склад «пакету» плутів-переговорників з української сторони. Чому всі документи Мінського пакету не опубліковані і публічно не обговорені суспільством? Бо Вам є що приховувати від суспільства. Не довіряєте суспільству чи боїтеся його, чи розумієте, що підписане слід заховати від людського ока? Приховуєте змову і її кабальні умови?!

На нормальний розум в Мінському пакеті слід було б, і це було б логічно, записати, що вибори на окупованих територіях проводяться лише після очищення території Донбасу від бойовиків і відновлення Україною повного суверенітету над ЛуганДонією, і повного контролю над кордоном з росією. Чому в «угодах» записаний пункт про вивід бойовиків з території України після пункту про вибори на окупованих територіях (записано за порядковим номером в пакеті Мінських угод)? Ви таку послідовність запланували, чи Вам її нав’язали? Чому взагалі відсутній пункт про повне відновлення Україною контролю над кордоном з росією? Відсутність дат, конкретних термінів у виконанні кожного з етапів чи пунктів домовленостей і зобов’язуючої технологічної послідовності у їх виконанні свідчать, що переговори здійснені або відверто тупими, або зрадниками і здійснені по наперед задуманому сценарію ! І так швидко і безалаберно було все записано для того, щоб штучно внести плутанину, затягнути переговори, зробити їх в’язкими і безрезультативними, що дозволить показним чином довго звинувачувати один одного в невиконанні їх положень, і розтягнути конфлікт у часі, щоб довше пиляти кошти військових бюджетів, і більше знищити неугодних громадян на полі бою – з обох сторін.
Пане Президент, Ви ж кандидат юридичних наук, звідки така юридична безграмотність? Чи Ви її (дисертацію) захищали при таких же «екстремальних обставинах», як проФФесор Янукович?

Ще запитання: А яким документом був визначений статус переговорників з нашої сторони? Чому офіційно не опубліковане Ваше доручення на їх права, повноваження, зміст і Ваші директиви на результати для України, яких вони мають досягти при проведення переговорів, чи вчинення підписів під відповідними документами? Яким документом було визначено право приватних осіб на вчинення підпису від імені України? Хто дозволив їм підписувати «угоди», суть яких суперечать положенням чинної Конституції? Який юридичний статус підписаних «угод»? Якщо це міжнародні угоди, то чому вони не підписані конституційними посадовцями і не ратифіковані Верховою Радою? Якщо міжнародні – то Ви вже одноосібно наділили статусом міжнародної правосуб’єктності Лугандонію? Якщо угоди внутрішні, то який юридичний статус представників Лугандонії, і на якій підставі прийняті (казна ким) зобов’язуючі Україну рішення про обов’язковість внесення змін до Конституції, і саме в зазначеному ракурсі? Врешті: чому «підписанти» з української сторони не були арештованими за підписання абсолютно антиКонституційних і зрадливих положень про незалежне від Української влади формування судів, міліції, прокуратури, про право на міжнародні зносини ЛуганДонії? Як бачите, виникає дуже багато запитань, на які немає Вашої відповіді. Вашої, як «геніального» дипломата і чинного Президента. Це Ви під тиском росії чи у змові з росією та із сепаратистами і «підписантами» вчинили таке «чудо», чи Ви вчинили це з великого бодуна, чи в результаті «дефектів розуму» дали таку установку своїм парламентарям-посіпакам: Кучмі і Медведчуку, Шуфричу? Чи це їх «самодіяльність», чи це їх самоуправство? Тоді чому вони не заарештовані? Чому саме Кучма і Медведчук, Шуфрич були визначені ВАМИ як переговорники? Пам’ятаю Вас у помаранчевому шалику з Ющенком, коли завершився перший, Помаранчевий Майдан, який починався з акції «Україна без Кучми» (а Медведчук був главою АП при Кучмі). Чому вчорашніх ідейних ворогів Ви обрали своїми представниками і надали їм безмежні права? Чому Медведчука, кума Путіна, Ви обрали для захисту інтересів України від Путіна? Щоб створити умови для «захищеного» оперативного і безпровідного каналу зв’язку з Путіним і таємного отримання його забаганок? Для контролю Путіним дій Порошенка і керованості «мінським процесом»…?
Помаранчевий Майдан відбувся, бо Народ не погодився із фальсифікацією результатів президентських виборів між Ющенком і Януковичем. А одним з основних бойовиків Януковича був Шуфрич, а Ви з Ющенком були по іншу сторону барикад. Що ж Вас тепер так сильно поріднило, окрім зради інтересів Майдану, ідеалів Революції Гідності?

Чому «підписанти» не були, бодай, відсторонені від подальших переговорів, а «Мінські угоди» не були заветовані Вами, а набрали чинності і були прийняті Вами до неухильного виконання, якщо їх дії були всупереч Ваших установок і всупереч Конституції? Ні одне, ні друге, виходячи з інтересів України, не дозволяє українцям вважати Вас адекватним президентом і використовувати Вас і Ваших «командос» на займаних посадах. Якщо це була Ваша позиція чи вказівка про визнання фактично конфедеративного устрою України (і стосовно послідовності виборів, і контролю за кордоном, стосовно формування органів Лугандонії та її права на самостійні міжнародні зносини), то Ви або розумом не доросли до президента, або вже «з’їхали» з нього, або Ви - відвертий шкідник, п’ята колона москви і маєте нести судове покарання за антиКонституційні дії, за порушення присяги президента та за замах на суверенітет України, за зраду України. Хоча я сам чудово розумію – хто ж Вас судитиме, доки Ви в Кріслі Президента, своя людина - прокурор і не люстровані судді? Але скільки Ви в ньому ніжитиметеся – час покаже…

Наголошую: підписане в мінському пакеті - є замах на суверенітет України над Донбасом. Підписане не може бути складовою Конституційного процесу, оскільки чинна Конституція прямо і недвозначно забороняє вносити до неї зміни, які посягають на суверенітет і територіальну цілісність України! Та й під час війни – також! Чи у нас АТО? Тоді чому «хвилі» мобілізації спрямовуються не в антитерористичні спецпідрозділи, а в Армію? Чи ви не тямите різниці в законом визначених дефініціях і в повноваженнях цих формувань? Чи Вам начхати…на всіх і вся? Чи, як визначив Арестович тому, що Ви – «банальний негідник»?
Ваші «Мінські угоди» перевершують «Харківські угоди» Януковича по здачі національних інтересів України! Чи те, що «недопрацював» Янукович по знищенню України, маєте доконати Ви, як його вірний учень, послідовник, колега по ПР і черговий резидент москви в Україні?

Мінські угоди не дали механізму для вирішення конфлікту, але стали площадкою для довготривалого філософського розглагольства! Не більше! Якщо протягнете «особливий статус», то конфлікт розтягнеться на десятиліття з поперемінними фазами загострення і затухання. Висловлюючись жаргоном Януковича, Путін показав, що в міждержавних справах Ви ЛОХ, хоча й були Міністром закордонних справ... Він перетворив Вас на «друге видання Януковича», з подібним, якщо не гіршим, фіналом. Мінський процес – це спроба повернути Донбас у минуле – до олігархічного правління ним Ахметова. В такому випадку Лугандонія може зникнути лише у випадку зовнішньої блокади, внутрішнього гниття і через внутрішні перевороти і розлад її верховодів.

А чому Крим залишився «за дужками» Мінського процесу? Нормандського, Женевського, Будапештського форматів, Міжнародних Судів? Невже вирішили: Крим - тю-тю? Невже встигли зторгуватися і вдарили «по руках»? Чи так і було задумано? Чи Путін, Липецька фабрика і Ваше досьє на Луб’янці Вам «не рекомендують рипатися»? А через Медведчука Путіну комфортніше і легше нагадувати Вам про зміст досьє і диктувати свої умови?
Хто з однотурових думав, що змінять шило на мило, а «чердак на бардак»? Після Ваших повчальних виступів зі звинуваченнями «цинічних бандер» в негараздах, в підіграванні москві, у виконанні замовлень кремля і в інших наших «штучках-пакостях», частина «однотурових» почала розцінювати Вас як закоренілу і безпробудну повію, яка намагається повчати і читати лекції з цнотливості в пансіоні благородних дівчаток.

Вже навіть ті, хто за Вас не лише голосував, але й активно агітував, сьогодні, вже не в екстазі, чешуть ріпу, але відгукуються про Вас поки що лірично-м’ягкенько:
– «Так, Петруха виявився тупуватим, зрадливим, брехливим, злодійкуватим і дебільненьким…».

Володимир Пилипчук, політик, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити