Плотницький зізнався, навіщо РФ тримає в заручниках Луганщину
"Якщо Україна залишиться з тим режимом, який зараз в країні, то ні про яке повернення (до складу України - ред.) не може бути мови".
Про це ватажок бойовиків терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький заявив російській газеті "Известия"
"Якщо Україна залишиться з тим режимом, який зараз в країні, то ні про яке повернення (до складу України - ред.) не може бути мови, - заявив Плотницкий. - Але якщо Україна буде налаштована проросійськи, з розумінням, що ми - брати , єдина родина, це і є русскій мір, тоді це можливо".

Він також зазначив, що в Україні є політичні сили, які підтримують терористів і будуть їх зустрічати, "коли прийде час".

Крім того Плотницкий розповів виданню про те, що незаконне утворення "ЛНР" нібито веде переговори з Білорусією, Туреччиною і Китаєм про продаж вугілля.
Як відомо, Росія підтримує матеріально, морально й військово бойовиків, які воюють на сході України проти української влади. При цьому РФ не визнає свою керівну роль в організації конфлікту і не гарантує виконання лідерами сепаратистів "мінських угод".  

Більше 32 тисяч українців стали жертвами конфлікту на Донбасі. За даними ООН, за 2,5 роки війни – до 15 листопада 2016 року – загинули 9733 особи та майже 23 тисячі зазнали поранень.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Rebekah 20.06.2017 11:41
I see your website needs some unique content.
Writing manually is time consuming, but there is solution for this hard task.
Just search for - Miftolo's tools rewriter

Here is my web page :: EmileFloodq: http://Sheena22.blogspot.se
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити