Лерос: керівник Офісу президента Андрій Єрмак та народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко причетні до корупційних схем у Києві.
Гео Лерос, народний депутат від фракції Слуга народу, передав до НАБУ нові ймовірні докази причетності до корупції в Києві високопоставлених чиновників та політиків. Уранці в середу, 3 червня, Лерос приніс в офіс Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) флешку з даними, які, за його словами, було скопійовано з комп’ютера Дениса Комарницькго – екс-депутата Київради та колишнього співголови фракції Блоку Леоніда Черновецького.

Потім Лерос коротко поспілкувався з журналістами перед входом до НАБУ. "На цій флешці – всі докази того, що я сказав: [корупційні] схеми міста Києва, як розподіляються ці гроші, кому вони “заходять”, які компанії несуть відповідальність, хто з ключових чиновників відповідає за подібні схеми та хто зрештою нестиме відповідальність, – пояснив Гео Лерос. – Це десятки компаній, це десятки топ-чиновників, це величезні багатомільярдні бюджети, які заходили в місто Київ".

Пізніше в середу нардеп розповів про цю ж флешку на засіданні Верховної Ради та заявив, що до корупційних схем у Києві причетні, окрім Дениса Комарницького, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та народний депутат фракції Слуга народу Микола Тищенко. «Сьогодні о 9:00 у мене був брифінг в НАБУ, де я надав безпрецедентні докази топ-корупції в місті Києві. Де главою цього ОЗУ [організованого злочинного угрупування] є Андрій Єрмак, є його кум і наш колега по фракції [Лерос мав на увазі Миколу Тищенка], де Денис Комарницький, “смотрящий” за Києвом, направляє всі “потоки” через Андрія Єрмака, і зараз зосереджуються ці кошти на місцевих виборах», – заявив Лерос з трибуни парламенту. «Я хочу звернутися до цього ОЗУ і сказати, що під вами земля буде “горіти”. Я посаджу кожного з вас», – заявив Лерос. Частину переданих у НАБУ матеріалів («десятки гігабайт і тисячі документів») нардеп оприлюднив у своєму Facebook.

Він нагадує, що колишній нардеп Київради Комарницький, перебуваючи на посаді голови наглядової ради Київміськбуду, став великим акціонером цієї компанії, переоформивши пакет акцій на себе. «Денис Комарницький “працює” в столиці не тільки через комунальні підприємства. У 2016 році компанія Екобудтрейд, у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Кучер і Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини Подільсько-Воскресенського моста. До управління цим підприємством мають відношення сестра нардепа Тищенка Юлія та її чоловік Герман Блінов», – пише Лерос.

Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що НАБУ зобов’язали внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення брата Єрмака.

Інф.: informator.press

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити