13 вересня сталося те, про що я писав ще місяць тому. Відставка ЦВК інституалізувала конституційну більшість партій Зеленського та Медведчука
Адже необхідні 300 голосів не могли б бути зібрані без промосковської партії.
Зміна ЦВК потрібна Зеленському для проведення дострокових місцевих виборів. Але це не все. Підконтрольна Зеленському та Медведчуку ЦВК не буде чинити спротив втіленню формули Штайнмаєра та будь-яким процесам щодо виборів на Донбасі.
На прикладі цього голосування ми бачимо яким чином будуть зібрані голоси за можливу капітуляцію України. За виконання Україною Мінську в односторонньому форматі. За ще якісь забаганки, які Медведчук привезе з Москви.
Фактично під патронатом президента була оформлена реальна промосковська коаліція у Верховній Раді.

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak2 16.09.2019 12:37
"Партії "Національний Корпус", "Свобода", "Правий Сектор", ветеранські та громадські організації ухвалили рішення про участь у позачергових парламентських виборах єдиним націоналістични м блоком з подальшою консолідацією патріотичних об'єднань і організацій.
...
Відповідно до поширеної прес-службою "Нацкорпусу" заяви, політсили і громадські організації об'єдналися заради перезапуску українського патріотичного руху, на основі конструктивного і рішучого протистояння наявним загрозам країні.

"Майбутні вибори стануть вирішальним кроком і складним випробуванням для України. Буде визначено вектор розвитку держави ще на п'ять років. За цей час країна може або відродитися з попелу і дати відсіч агресору, або дотла згоріти в полум'ї війни та корупції. На кону - доля нації. Саме тому ми об'єдналися. У ці непрості часи тільки патріоти є потужною і єдиною противагою антиукраїнським елементам у політиці, які роками спекулюють інтересами держави. Разом ми не дамо їм шансу на реванш", - йдеться в поширеній в неділю заяві.

В інформації зазначається, що об'єднання націоналістів – "прогресивна сила, яка поєднала в собі політичний досвід, істинний патріотизм і готовність йти до кінця в боротьбі за правду і справедливість"."

https://24tv.ua/svoboda_ide_na_vibori_z_natskorpusom_i_pravim_sektorom_hto_uviyshov_do_spisku_partiyi_n1163262

Отак "справжні патріоти з незаплямованою репутацією і щирим бажанням працювати в інтересах людей, в ім'я українського народу" зробили вирішальний внесок у створення промосковської конституційної більшості у Верховній Раді у складі фракцій ОПЗЖ, СН і, як бачите, де факто юлькиної Матьківщини, що приєдналася до них.

Слід віддати належне також журналістам засобів масової інформації (ЗМІ) і дезінформації (ЗМДІ), зокрема, 1-го каналу українського радіо, а також "мовчанню ягнят". Ви зробили неньку Україну разом.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити