Кужель: Янукович укріплює Сім'ю через поразку на виборах
Для Партії регіонів ці вибори стали програшними, бо стало зрозуміло: вона не забезпечить перемогу Віктора Януковича на президентських виборах 2015 року.
Закон "Про референдум" виписаний так, "щоб Сім’я залишилася на все життя", що дає Януковичу великі можливості.
Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила Олександра Кужель, обрана до Верховної Ради за списком "Батьківщини"."
І тому президент укріплює зараз свою Сім’ю. Він зрозумів, що вони йому не допоможуть в 2015 році. І це є не виграш. Для них є можливість або змінити свою тактику і стратегію, або просто він не доживе і до 2015 року. Бо не опозиція скидає владу, а народ", – сказала вона. 


Крім того, за словами Кужель, закон "Про референдум" виписаний так, "щоб Сім’я залишилася на все життя", що дає Януковичу великі можливості. Наприклад, зініціювати референдум про створення тимчасового уряду аж до 2015 року.

Кужель також висловила думку, що у "Батьківщини" і "Свободи" не буде проблем із порозумінням у Верховній Раді.

"Хочу "Свободі" зробити комплімент: вони гарно вчаться. У них є те, чого немає в багатьох – стрижень, а все інше наросте", - сказала політик.

"Коли ми навіть працювали в період виборів, то вони допомагали навіть на окрузі, до якого вони не мали відношення. Коли мені потрібно було захиститися від бандитів, то за 15 хвилин з’їхалася вся "Свобода". Це було в Донецькій області... Я не думаю, що зі "Свободою" будуть проблеми", - додала вона.

На питання, чи можуть виникнути проблеми з УДАРом, Кужель сказала: "Як буде відчувати себе Кличко. Там дуже багато радників, які грають на Банковій. Я думаю, що Кличко дорослішає – політично дорослішає. Але чи дасть йому команда?"


Інф.: Українська правда

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Катерина 12.01.2013 13:36
Кужель завжди була на висоті.Респект.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити