Це підтримали і на форумі демократичних сил у Києві.
Там Анатолій Гриценко, у якого є шанси потрапити у другий тур президентських виборів, заявив, що для виконання своїх передвиборних зобов'язань йому вистачить одного президентського терміну.
Навколо Гриценка консолідуються представники демократичного табору.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 11 січня 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 13.01.2019 14:29
ІХ. Нічне збіговисько

По дорозі до своєї дачі у Кончі-Заспі Юлія Володимирівна запросила туди своїх близьких соратників та друзів. Впродовж ночі з 7 на 8 вересня на її дачі побували радник Прем’єр-міністра України Михайло Бродський, голова СБУ Олександр Турчинов, Генеральний прокурор України Святослав Піскун, міністр оборони України Анатолій Гриценко, віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко, відома журналістка Юлія Мостова із протимошенківсь кого “Дзеркала тижня”, яке “мочило” Президента більше ніж усі опозиційні видання. Побували на дачі у цю тривожну ніч й інші високі достойники. По дорозі на дачу Ю.Тимошенко мала ще кілька важливих розмов і зустрічей.
...
. Як згодом заявив, перебуваючи у Львові, Віктор Ющенко, “на нічній нараді у лісі пророблялися плани організації імпічменту”.
...
Анатолій Гриценко запропонував подзвонити послу США в Україні пану Джону Гербсту. Оскільки лише він один із присутніх вільно володів англійською мовою, то йому й доручили цю місію.

О 2-й годині ночі у посла США пролунав телефонний дзвінок українського урядового зв’язку. Спросоння посол не відразу зрозумів, що сталося в Україні, тому йому протягом цілої години розповідали про плани і наміри групи людей, яка зібралася на дачі Прем’єр-міністра України. Уважно вислухавши прохачів посол відповів, що світове співтовариство інакше як заколотом не назве українські події. Крім цього, він висловив власне обурення нічною таємною нарадою вищих українських урядовців.

Після такої відповіді дачу Юлії Тимошенко спішно залишив генпрокурор С.Піскун і міністр оборони А.Гриценко, який, до того ж, різко відмежувався від заявлених на нараді намірів. Хто після цього залишився поруч із “королевою революції”, потрібно запитати у неї самої.
...
На превеликий жаль, нічне збіговисько на дачі прем’єрки до сьогоднішнього дня є майже невисвітленим. Одні його учасники ще не встигли поділитися інформацією, інші тримають її у суворій таємниці, а треті, мабуть, таки колись розкажуть про це у своїх мемуарах.

Цілком зрозуміло, що нічне збіговисько вищих українських урядовців більше нагадувало піночетівський заколот. До речі, на Майдані українці таких “цінностей” не виборювали, тому після скоєного всі заколотники просто не мають жодного морального права повчати людей та ще й посилатися на “ідеали Майдану”.

Дмитро Чобіт." Фарисеї Або Неоголошена війна Україні"
http://varnak.psend.com/farysei.html#b10
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити