Громадяни України обрали новий склад Верховної Ради
До парламенту дев'ятого скликання потрапили 424 кандидати – 225 було обрано за партійними списками, а ще 199 – в одномандатних округах.
ЦВК вже офіційно визнала обраними до Ради 84 депутатів.
Загалом в українському парламенті 450 місць, однак 26 мандатів залишились вакантними – через російську окупацію не було обрано 10 депутатів від Автономної Республіки Крим, 2 депутатів від Севастополя, 9 депутатів від Донеччини та 5 від Луганщини.

Загалом в Раді партія "Слуга народу" матиме 254 представників, "Опозиційна платформа – За життя" – 43, "Батьківщина" – 26, "Європейська солідарність" – 25, "Голос" – 20. "Опозиційний блок" провів до парламенту 6 мажоритарників, по одному депутату обрано від "Самопомочі", "Єдиного центру", "Свободи" та партії "Біла Церква разом". Ще 46 нардепів – самовисуванці.

Нижче – список усіх народних депутатів, обраних до Верховної Ради України IX скликання.

Хто пройшов до парламенту в багатомандатному окрузі

Партія "Слуга народу"
Разумков Дмитро Олександрович
Стефанчук Руслан Олексійович
Венедіктова Ірина Валентинівна
Арахамія Давид Георгійович
Янченко Галина Ігорівна
Федоров Михайло Альбертович
Корнієнко Олександр Сергійович
Красносільська Анастасія Олегівна
Ткаченко Олександр Владиславович
Беленюк Жан Венсанович
Бабак Сергій Віталійович
Криклій Владислав Артурович
Шуляк Олена Олексіївна
Наталуха Дмитро Андрійович
Ясько Єлизавета Олексіївна
Оржель Олексій Анатолійович
Герус Андрій Михайлович
Радуцький Михайло Борисович
Монастирський Денис Анатолійович
Гетманцев Данило Олександрович
Малюська Денис Леонтійович
Холодов Андрій Іванович
Лерос Гео Багратович
Кальченко Сергій Віталійович
Ткаченко Максим Миколайович
Чернєв Єгор Володимирович
Юраш Святослав Андрійович
Сушко Павло Миколайович
Верещук Ірина Андріївна
Кубраков Олександр Миколайович
Діденко Юлія Олександрівна
Соломчук Дмитро Вікторович
Ананченко Михайло Олегович
Коваленко Анна Миколаївна
Неклюдов Владлен Михайлович
Кривошеєв Ігор Сергійович
Іонушас Сергій Костянтинович
Завітневич Олександр Михайлович
Струневич Вадим Олегович
Воронов Володимир Анатолійович
Арістов Юрій Юрійович
Кісєль Юрій Григорович
Галайчук Вадим Сергійович
Ковальов Артем Володимирович
Стернійчук Валерій Олександрович
Михайлюк Галина Олегівна
Бабій Роман Вячеславович
Качура Олександр Анатолійович
Новосад Ганна Ігорівна
Культенко Артем Валерійович
Марусяк Олег Романович
Кириченко Микола Олександрович
Третьякова Галина Миколаївна
Халімон Павло Віталійович
Мошенець Олена Володимирівна
Саладуха Ольга Валеріївна
Коваль Ольга Володимирівна
Загоруйко Аліна Леонідівна
Бондаренко Олег Володимирович
Крячко Михайло Валерійович
Бардіна Марина Олегівна
Марченко Людмила Іванівна
Юнаков Іван Сергійович
Володіна Дар’я Артемівна
Савченко Ольга Станіславівна
Гринчук Оксана Анатоліївна
Козак Володимир Васильович
Лисюк Андрій Олександрович
Сова Олександр Георгійович
Ватрас Володимир Антонович
Мулик Роман Миронович
Тарасов Олег Сергійович
Костюх Анатолій Вячеславович
Брагар Євгеній Вадимович
Безгін Віталій Юрійович
Салійчук Олександр В’ячеславович
Рєпіна Елла Анатоліївна
Пушкаренко Арсеній Михайлович
Заблоцький Мар’ян Богданович
Клочко Андрій Андрійович
Овчиннікова Юлія Юріївна
Мережко Олександр Олександрович
Устенко Олексій Олегович
Кабанов Олександр Євгенійович
Веніславский Федір Володимирович
Булах Лада Валентинівна
Петруняк Євген Васильович
Маріковський Олександр Валерійович
Федієнко Олександр Павлович
Мотовиловець Андрій Вікторович
Колісник Анна Сергіївна
Богуцька Єлізавета Петрівна
Нагаєвський Артем Сергійович
Потураєв Микита Русланович
Якименко Павло Віталійович
Кунаєв Артем Юрійович
Припутень Дмитро Сергійович
Павлюк Максим Васильович
Мокан Василь Іванович
Підласа Роксолана Андріївна
Торохтій Богдан Григорович
Дмитрієва Оксана Олександрівна
Шол Маргарита Віталіївна
Костін Андрій Євгенович
Горбенко Руслан Олександрович
Жупанин Андрій Вікторович
Тістик Ростислав Ярославович
Кравчук Євгенія Михайлівна
Яковлєва Неллі Іллівна
Гривко Сергій Дмитрович
Павловський Петро Іванович
Аллахвердієва Ірина Валеріївна
Вінтоняк Олена Василівна
Заславський Юрій Іванович
Задорожний Андрій Вікторович
Шипайло Остап Ігорович
Шинкаренко Іван Анатолійович
Совгиря Ольга Володимирівна
Крейденко Володимир Вікторович
Тарасенко Тарас Петрович
Сольський Микола Тарасович
Фролов Павло Валерійович
Новіков Михайло Миколайович
Подгорна Вікторія Валентинівна

Партія "Опозиційна платформа – за життя"
Бойко Юрій Анатолійович
Рабінович Вадим Зіновійович
Медведчук Віктор Володимирович
Королевська Наталія Юріївна
Льовочкін Сергій Володимирович
Німченко Василь Іванович
Шуфрич Нестор Іванович
Ларін Сергій Миколайович
Дунаєв Сергій Володимирович
Козак Тарас Романович
Столар Вадим Михайлович
Іоффе Юлій Якович
Папієв Михайло Миколайович
Абрамович Ігор Олександрович
Ісаєнко Дмитро Валерійович
Скорик Микола Леонідович
Суркіс Григорій Михайлович
Кісільов Ігор Петрович
Загородній Юрій Іванович
Бурміч Анатолій Петрович
Льовочкіна Юлія Володимирівна
Колтунович Олександр Сергійович
Мамка Григорій Миколайович
Кальцев Володимир Федорович
Павленко Юрій Олексійович
Приходько Наталія Ігорівна
Чорний Віктор Іванович
Борт Віталій Петрович
Макаренко Михайло Васильович
Волошин Олег Анатолійович
Плачкова Тетяна Михайлівна
Пузанов Олександр Геннадійович
Мамоян Суто Чолоєвич
Кива Ілля Володимирович
Кузьмін Ренат Равелійович
Качний Олександр Сталіноленович
Славицька Антоніна Керимівна

Партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Тимошенко Юлія Володимирівна
Тарута Сергій Олексійович
Наливайченко Валентин Олександрович
Соболєв Сергій Владиславович
Кондратюк Олена Костянтинівна
Кириленко Іван Григорович
Кожем’якін Андрій Анатолійович
Немиря Григорій Михайлович
Власенко Сергій Володимирович
Дубіль Валерій Олександрович
Абдуллін Олександр Рафкатович
Крулько Іван Іванович
Лабунська Анжеліка Вікторівна
Бондарєв Костянтин Анатолійович
Цимбалюк Михайло Михайлович
Данілов Віталій Богданович
Бєлькова Ольга Валентинівна
Кучеренко Олексій Юрійович
Ніколаєнко Андрій Іванович
Волинець Михайло Якович
Пузійчук Андрій Вікторович
Шкрум Альона Іванівна
Кабаченко Володимир Вікторович
Івченко Вадим Євгенович

Партія "Європейська Солідарність"
Порошенко Петро Олексійович
Парубій Андрій Володимирович
Геращенко Ірина Володимирівна
Забродський Михайло Віталійович
Федина Софія Романівна
Джемілєв Мустафа
Зінкевич Яна Вадимівна
Чийгоз Ахтем Зейтуллайович
Синютка Олег Михайлович
Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна
Герасимов Артур Володимирович
Кубів Степан Іванович
Фріз Ірина Василівна
Южаніна Ніна Петрівна
Луценко Ірина Степанівна
Сюмар Вікторія Петрівна
Ар’єв Володимир Ігорович
Павленко Ростислав Миколайович
Величкович Микола Романович
Алєксєєв Сергій Олегович
Князевич Руслан Петрович
Саврасов Максим Віталійович
Іонова Марія Миколаївна

Партія "Голос"
Вакарчук Святослав Іванович
Клименко Юлія Леонідівна
Рудик Кіра Олександрівна
Железняк Ярослав Іванович
Устінова Олександра Юріївна
Макаров Олег Анатолійович
Юрчишин Ярослав Романович
Рахманін Сергій Іванович
Бобровська Соломія Анатоліївна
Стефанишина Ольга Анатоліївна
Цабаль Володимир Володимирович
Осадчук Андрій Петрович
Костенко Роман Васильович
Лозинський Роман Михайлович
Совсун Інна Романівна
Василенко Леся Володимирівна
Умєров Рустем Енверович

Хто пройшов до парламенту по мажоритарці? - дивіться далі

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити