Також Соціологічна група "Рейтинг" змоделювала різні варіанти голосування в другому турі
В Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (25,1%), другу позицію ділять між собою Петро Порошенко (16,6%) та Юлія Тимошенко (16,2%).
Про це йдеться в опитуванні  Соціологічної групи "Рейтинг", оприлюдненому 4 березня.
Як зазначається, з початку року зросла мобілізація виборців, а саме – майже 85% (проти 76% у грудні) опитаних зазначили, що однозначно чи скоріше мають намір взяти участь у виборах президента України.

 "Лідером президентського рейтингу є В.Зеленський, якого підтримують 25,1% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію ділять між собою П.Порошенко (16,6%) та Ю.Тимошенко (16,2%). За Ю.Бойка готові віддати свої голоси 11,3%, А.Гриценка – 7,7%, О.Ляшка – 5,6%, А.Садового – 3%, Є.Мураєва – 2,5%, І.Смешка – 2,5%. Майже по 2% набирають О.Шевченко, Р.Кошулинський та О.Вілкул", – йдеться в повідомленні.

У групі "Рейтинг" відзначили, що за останній місяць зріс рейтинг Зеленського, Порошенка та Бойка. Натомість невелике зменшення відбулося в рівні підтримки Тимошенко. Електоральні показники інших кандидатів не зазнали відчутних змін. Водночас протягом останнього місяця відчутно зросла частка респондентів, які не визначилися з вибором (з 15 до 25%).

"В.Зеленський та Ю.Тимошенко мають найвищий потенціал електорального росту (т.зв. "другий вибір") – їх готові підтримати по 7% виборців, за умови, якщо їхні фаворити не братимуть участі у виборах. У П.Порошенка і А.Гриценка – по 4%", – наголошується в повідомленні.

Водночас антирейтинг очолює Порошенко: майже половина опитаних заявили, що не проголосують за нього за жодних обставин.

"24% опитаних вважають, що наступним президентом буде П.Порошенко. У перемогу Ю.Тимошенко вірять 19%, В.Зеленського – 17%. За останній місяць значно зросла віра у перемогу Зеленського. Також позитивну динаміку у цьому рейтингу мають показники Порошенка. Показники Тимошенко на рівні грудня. При цьому молодь вірить у перемогу Зеленського, люди старшого віку – у  перемогу Порошенка і Тимошенко", – йдеться в опитуванні.

Також група "Рейтинг" змоделювала різні варіанти голосування в другому турі.

"Ю.Тимошенко тримає першість у парі з П.Порошенком (31% проти 24%). Водночас, В.Зеленський – як у парі з П.Порошенком (42% проти 24%), так і з Ю.Тимошенко (37% проти 24%)", – зазнається в повідомленні.

Крім того, за даними опитування, рейтинг партій очолює партія Слуга народу, яку підтримують 21,5% тих, хто визначився та має намір голосувати. Батьківщину підтримують – 18,7%, БПП Солідарність – 14,2%, Опозиційну платформу – 10,5%, Громадянську позицію – 6,2%, Самопоміч – 5,5%. Близько 4% підтримують Радикальну партію та Свободу, близько 3% - партію Наші, близько 2% – Опозиційний блок та УКРОП.  Повний текст

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити