Вадим Карасьов: Через помилки опозиції влада може виграти вибори президента
Влада може виграти президентські вибори, але за однієї умови – якщо опозиція буде допускатися помилок, якщо вона буде діяти не в унісон, коли опозиції буде багато, а влада – одна. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" сказав політолог Вадим Карасьов.
"До речі, подивіться на українську політику останні 10 років. Програвали ті, кого було багато. Помаранчевої влади було багато: було багато партій, було багато лідерів, які воювали між собою, прем'єр-міністр, президент, в "Нашій Україні" – 9 партій, а опозиція в особі Партії регіонів була єдина.

Я не кажу про якість цієї єдності, як цю єдність забезпечували – це вже інше питання, але помаранчеві сили тому й програли, що їх було багато. Так ось, це може повторитися в 2015 році", – наголосив політолог.

Експерт відзначив, що якщо не буде єдності, тоді в опозиції, по-перше, будуть проблеми, а по-друге, у влади буде більше шансів виграти 2015 рік, незважаючи на те, які настрої в цей час будуть панувати в суспільстві. "Тому питання відкрите, і воно буде відкрите увесь 2013 рік. І тільки наприкінці 2013-го – на початку 2014 року ми вже будемо приблизно бачити, з якого плацдарму, в яких умовах і з якими козирними або просто картами вступають в основну електоральну гру, тобто президентські вибори 2015 року, основні гравці – влада й опозиція", – відзначив Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що вибори президента України мають відбутися 2015 році. В грудні 2012 року об'єднана опозиція назвала лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко (засудили на 7 років, – ред.) єдиним кандидатом на президентських виборах.
В одному з інтерв'ю нардеп Петро Порошенко сказав, що сумнівається, що на виборах президента від об'єднаної опозиції буде єдиний кандидат.

Інф.: Gazeta.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити