У фракції "УДАР" не виключають, що регіонали можуть зробити спробу розблокувати роботу Верховної Ради у ніч на четвер, 7 лютого.
Опозиція буде ночувати у парламенті у ніч з 6 на 7 лютого. Про це заявив голова партії "УДАР" Віталій Кличко у середу на брифінгу у Верховній Раді.
"Фракція "УДАР" провела у парламенті ніч... Сьогодні в парламенті ми бачимо гру, яку нам нав'язують ті, хто при владі, олігархи. Ми не хочемо грати в цю гру... Ми впевнені, що доведемо справу до кінця", - сказав Кличко.
Він також зазначив, що "УДАР" буде блокувати роботу парламенту доти, доки кожен депутат не усвідомить необхідність приходити до парламенту і голосувати тільки особисто: "Це принципове рішення".
На уточнююче запитання преси про те, чи буде опозиція блокуватиме трибуну парламенту майбутньої ночі з 6 на 7 лютого, він відповів: "Ми будемо стояти до кінця, щоб наші вимоги виконали... Я знаю, що ми разом з нашими колегами з "Батьківщини" і "Свободи" вимагаємо виконання наших вимог. Тому ми і надалі будемо координувати наші дії".
- Регіонали пообіцяли, що більше не будуть бити опозицію
У свою чергу, член фракції "УДАР" Сергій Каплін вважає, що регіонали можуть зробити спробу розблокувати роботу Верховної Ради у ніч на четвер, 7 лютого.
Він розповів, що сьогоднішню ніч 10 депутатів провели в сесійній залі Верховної Ради і були готові протистояти спробі видворення їх і захоплення зали регіоналами.
При цьому Каплін підкреслив, що жінки-депутати після півночі залишили залу. Покинув залу і лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко для проведення необхідних зустрічей і консультацій.
Протягом ночі депутати не спали, а спілкувалися, обговорювали ситуацію, прогнозували шляхи її розвитку. "Ніч пройшла спокійно. О 6 ранку ми передали зміну в залі новій групі опозиційних депутатів. Думаю, тепер регіонали можуть спробувати розблокувати парламент в ніч із середи на четвер", - повідомив депутат.
Як відомо, 4 лютого, у день відкриття другої сесії Верховної Ради сьомого скликання опозиція заблокувала трибуну і президію парламенту, вимагаючи запустити сенсорну кнопку і забезпечити персональне голосування депутатів. За матеріалами: РБК-Україна
Інф.:dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити