Опозиційним партія варто посилити координацію дій. Таку думку висловив президент аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов у ефірі "Ера-FM".
"Ми бачимо певну координацію дій. І це вже гарно. Вносяться спільні законопроекти за підписами голів трьох фракцій, координуються дії у самій Верховній Раді, виносяться спільні заяви. Напевне, на часі створення певних формальних координаційних механізмів - щоби лідери фракцій могли збиратись і обговорювати ситуацію. Певна координація вже є: за скликання позачергової сесії були підписи не тільки "Батьківщини", але і "Свободи" та "Удару", - сказав Жданов
(фото: radiosvoboda.org).

У свою чергу експерт Київського центру політичних досліджені і конфліктології Денис Кирюхін зауважив послаблення впливу ув'язненої колишньої прем'єрки Юлії Тимошенко.
"Очевидно, що після парламентських виборів вплив Тимошенко на публічну політику в Україні та опозиційні партії суттєво знизилось. Вже сформувались окремі опозиційні групи, які діють відповідно до власної логіки. А Тимошенко поступово стала опинятися поза політичним процесом", - зазначив Кирюхін.
Нагадаємо, Тимошенко закликала опозицію створити єдину партію, аби подолати режим президента Віктора Януковича. 
  Інф.: Gazeta.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити