Усі інші дії президента лише відволікають увагу від головного – дерибану землі
Валентин Кожевников, письменник: Зеленський діє за зазделегідь розробленим сценарієм.
   Незважаючи на бездарну (чи зрадницьку?) політику нового президента, завдяки прийняттю законів про зняття недоторканності з депутатів і про інавгурацію президента та внаслідок обміну полоненими з москалями, його авторитет серед його виборців залишається високим. Дехто каже: "Якщо він ще й посадить 10-15 злісних корупціонерів та кількох хабарників, то я б за нього знову проголосував". А я думаю, що все, що він робить: і закони, і суди над хабарниками, і галас навколо «миру» на Донбасі – все має одну мету: відволікти нашу увагу від головного завдання, яке Зеленський має виконати перед тими, хто його підступно просував у президенти, – здійснити приватизацію земель сільськогосподарського призначення й останніх підприємств, що ще залишилися в державній  власності. Адже після цього нам скажуть: «Українці! Тут, у цій державі, у вас нема ніякого матеріального фундаменту. Що ви тут робите? Шукайте іншого краю для себе». Більшість громадян України (за Зеленського проголосувало близько третини громадян, які мають право голосу) по тому, як ішов до ВР новий президент, зрозуміли, що він діє згідно із заздалегідь розробленим сценарієм, за яким народ має побачити, що він – «шп» («швой парень»): Зеленський кривлявся, ляскав долонями по протягнутих руках, підстрибував, щось цілував…  Тобто зовсім не думав про долю народу, який йому доведеться виводити з кризи (політичної, економічної, соціальної, культурної), що постійно поглиблювалася в результаті бездіяльності, – а ще частіше – злочинної діяльності попередніх можновладців. Тому і його виступ у ВР, як і його показова хода вздовж череду своїх співзмовників, були лише виконанням кимось написаного підступного сценарію. Якби народ після стількох невдалих виборів президента нарешті врахував свої втрати за час безумовно ворожих нашому народу періодів президентства Кучми, Януковича, Порошенка, та обрав нарешті президентом патріота українського народу, то новообраний глава держави під час своєї інавгурації у Верховній Раді сказав би так:

«Український НАРОДЕ! Панове депутати! Недавно кнесет Ізраїлю затвердив нову конституцію своєї держави, в якій записано: «Ізраїль – національна держава єврейського народу». Конституція визначає Ізраїль як історичну батьківщину євреїв та їхній «національний дім», у якому вони реалізують своє право на національне, культурне, релігійне та історичне самовизначення. Це право належить виключно єврейському  народу. Державною мовою Ізраїлю є іврит. Ідиш не може бути державною мовою, бо ця мова штучно створена на основі німецької та деяких слов’янських мов. Моє завдання разом з вами терміново виконати Конституцію України, щоб Українська держава забезпечила охорону Українських національних цінностей: національного багатства, української мови, культури (особливо пісні), правдивої історії українського народу, пам’яті про його мислителів, державників, героїв. Маємо нарешті забезпечити конституційний державний статус української мови - прадавньої мови нашого народу, а «русскій язик», не забувайте – це мова агресора і окупанта.
Відповідальність за невиконання Конституції має бути суворою для всіх: депутатів, президента, держслужбовців.
Потрібно визнати, що за правління попередніх президентів був створений  бандитський олігархат, який розікрав державні підприємства та майно на суму не менше як трильйон доларів. Ще більшим злочином було розпаювання землі, що тепер стало підставою для прийняття підступного закону про приватизацію цього національного скарбу українського народу зайдами й  ворогами.
Ми ще довго відчуватимемо результати діяльності попередніх керманичів на рівні нашого життя, безпеці держави й населення, екології,  справедливості,  моралі та економіки.
Українська земля є найбагатшою у світі за родючістю й за покладами корисних копалин, але попередні уряди зруйнували економіку й перетворили український народ на найбідніший і найнещасніший народ Європи, а державу - на імпортера більшості товарів широкого вжитку, хоч Україна може бути найбільшим у світі експортером не сировини, а  готових виробів. Завтра я чекатиму фахівців, які хочуть стати міністрами, з пропозиціями, як швидко вирішити цю проблему, від якої залежить не лише рівень зарплат і пенсій, а й ліквідація зовнішнього боргу держави та збільшення фінансування оборони.
Органи влади мусить активно реагувати на дії правоохоронців, які сьогодні дозволяють створювати в Україні приватні армії, займатися рекетом і рейдерством; на ставлення керівників залізниці (які, маючи мільйонні зарплати, не здатні навіть організувати нормальну діяльність міської електрички в Києві) до перевезення пасажирів у переповнених електричках; на працю керівників пошти, які навіть у столиці часто доставляють передплачені газети на 4-5 день після їх виходу; впливати на власників торгових закладів і – особливо – аптек на завищення цін, на власників підприємств, які виготовляють неякісні товари і надають неякісні послуги. Тож маємо усвідомити, що кандидатами на державні посади та в депутати різних рівнів мають ставати громадяни, які відчувають потребу використати свої здібності на благо народу, а не для того, аби задовольнити свої потреби, зловживаючи державною посадою.
Тепер більшість із вас програли вибори, бо народу гидко дивитися, як ви голосуєте за закони, які дозволяють незаконно збагачуватися, як багато з вас відверто служать Московії та деяким олігархам, а не українському народові. Оскільки ви, депутати, теж брали активну участь у руйнації держави, то разом із президентами та іншими держслужбовцями стоятимете перед справедливим судом. Але я обіцяю кожному з вас удвічі зменшити визначений судом термін ув’язнення, якщо ви наступного місяця приймете такі закони:
Про справжню люстрацію всіх президентів, депутатів, суддів, власників ЗМІ та великих і стратегічних підприємств, про зняття недоторканності з усіх (президентів, депутатів, суддів), імпічмент президента. Напередодні нових виборів до Верховної Ради необхідно прийняти закон про освітній, моральний, майновий ценз для депутатів та держслужбовців усіх рівнів. Бо в такому моральному середовищі, яке створили можновладці в Україні, ніякий народ вижити не зможе.                                                                                                                                                     Економіка України страждає від вампірів-олігархів, тому прийняття антиолігархічних законів мусить стати нашим завданням на наступні 2-3 тижні. Конче необхідними є: прогресивний податок на багатіїв, заборона на вивезення дивідендів, отриманих з підприємств, які шахраї незаконно придбали шляхом купівлі іменних ваучерів тощо.
Крім того, ми маємо негайно навести порядок у судовій системі, прийнявши закон про обрання суддів народом та про їхню відповідальність. А то деякі судді приймають протиправні, антинародні постанови та ухвали і ніхто не може змусити їх звітувати перед народом за свої злочинні рішення. Нам потрібні справедливі судді для покарання всіх державних злочинців з конфіскацією майна. В результаті зрадництва, антинародної політики та владного жлобства прибутки  не лише депутатів, суддів, бізнесмені, а й багатьох керівників державних підприємств у тисячі разів переважають мінімальні пенсії й зарплати.
 І головне: хіба всім нам не соромно майже 30 років обіцяти народу справедливе виборче законодавство і весь цей час, користуючись наявним злочинним законодавством, безсоромно використовувати «кишенькові» ЗМІ, щоб зомбувати народ, спотворювати волю народу, фальсифікувати результати виборів, консервувати імперські порядки в державі. Результати люстрації будуть використані при проведенні слідства стосовно шкоди, яку нанесено державі, і кожен винний буде покараний. Головним покаранням для корупціонерів, хабарників, крадіїв, інших злочинців має стати конфіскація всього майна. А цієї самої хвилини я закриваю кордони, щоб жоден злочинець не втік з України.
Уже давно деякі політики мріють про відміну мораторію на продаж землі  сільськогосподарського призначення. Тобто, хтось мріє скупити земельні паї, якими протизаконно наділили селян. Українські селяни не мають коштів, щоб купити кількадесят гектарів і стати фермерами. Я не дозволю купувати землю нікому, крім самої держави. Земля має давати прибутки лише тим селянам, які на ній безпосередньо працюють.   
Дехто наполягає на скасуванні мораторію на продаж сільськогосподарської землі під приводом того, що без утворення ринку землі МВФ не дасть Україні чергового кредиту. А я думаю так: навіщо вони нам, ті кредити? Хіба ми за десятки мільярдів доларів, що запозичили в МВФ, щось придбали: автомобільний, комбайновий, тракторний завод чи обладнання для виробництва комп’ютерів, чи налагодили виробництво літаків або хоч велосипедів та бензокосилок для селян? Ні, нічого!  Всі кредити були розкрадені органами влади, як і прибутки від використання корисних копалин та продажу за кордони здобутків наших аграріїв, що вирощували різноманітні зернові й технічні культури. Спочатку треба очистити владу, суди та ЗМІ від злочинців і утвердити диктатуру законів, а вже тоді позичати гроші на економічні реформи.
Я оприлюднив лише головні завдання українських органів влади. Їх набагато більше, і ми будемо їх терміново розв’язувати».

Так, на мою думку, мав би виступити перед депутатами ПАТРІОТИЧНИЙ ПРЕЗИДЕНТ.

А Зеленський, якби був хоч трохи чеснішим, мав би сказати: «Українці, ви проголосували проти методів управління державою (корупції, виведення коштів в офшори, шахрайських схем у банківській системі, бездіяльності державницьких інститутів, використання посад для збагачення, злочинної суддівської системи й правоохоронних органів тощо), якими керувалися попередники. Але знайте, що я теж тримаю кошти в офшорах, займаюся спекуляцією квартирами й земельними ділянками, теж не уявляю, як керувати державою без створення свого кодла. Мій бізнес заснований на ненависті до української мови й культури, тому я не зможу дотримуватися мовного закону й любити чужий мені український народ. Тож, вибравши мене замість Порошенка, ви поміняли шило на мило. Тому я не буду чекати нового Майдану, а прямо зараз складаю з себе повноваження президента і повертаюся до свого бізнесу».
Зеленський цього не сказав, бо живе за сценарієм, розробленим для нього олігархічною мафією. А мета цієї мафії відома: знищити в Україні національні цінності (мову, культуру, традиції, звичаї, історію), осміяти й принизити наших мислителів, героїв, учених тощо, на яких тримається національна свідомість і гідність українців, щоб у денаціоналізованого народу скупити землю й стати володарями на нашій землі. Це допоможе їм оволодіти світом, коли через зміни клімату у багатьох державах виникнуть проблеми з

Валентин Кожевников, письменник, кандидат географічних наук, академік Академії оригінальних ідей,
для порталу «Воля народу»  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити