Про новорічне звернення...
З дітками-малятами, щоб не ставили колючих питань, а вислухали зачитаний спіч захоплено і з розкритим ротом. Неетично, цинічно, маніпулятивно? Так. І він це знає.
Зате – емоційно, він же сам собі технолог, упевнений, що "піпл схаває".
А наступного року? Можна записати спіч з домашніми тваринками, з пухнастими котиками/собачками, чи з морськими свинками, або з рибками в акваріумі - теж емоційно і теж без колючих питань. А наступного за наступним роком? Спіч з рослинками можна спробувати, з яскравими квіточками, навіть з кактусами нестрашно, аби квітучі, вони хоч і колючі, але колючих питань не поставлять.

А останнього на посаді наступного року? Коли валізи вже наповнені й спаковані, але ж на другий термін слина тече...

Тоді, як і на початку воно було, – сам сідаєш за кермо в електрокар, довгий кортеж і охорону режисер відріже, а спіч новорічний зачитуєш з навушника в режимі «тихо сам с собою», аби на камеру і аби без колючих питань. Гидко, маніпулятивно, цинічно? Так. І він це знає.

Але він добре знає й людей, і їхні емоції/рефлексії. Може, він дійсно правий і, попри всі президентські провали, технологія-емоція спрацює і на другу каденцію, як Ви думаєте?

Читайте також по темі: Новорічне привітання президента Зеленського виглядало як продовження серіалу "Слуга народу" - ТУТ

Анатолій Гриценко
голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція"

Інф.: glavcom.uaКоментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити