Українські моряки, яких захопили ФСБ Росії в районі Керченської протоки, не визнають своєї "провини" перед окупантами та стверджують, що не порушували нічийого кордону.
Про це сказав командир буксира "Яни Капу" Олег Мельничук своєму адвокату Едему Семедляєву, повідомляють "Патріоти України".

Кореспондент "Радіо Свобода" Антон Наумлюк написав у Facebook, що Семедляєв відвідав свого підзахисного Мельничука в Білогірському ІТТ.

"Розповів, що коли затримували піддався фізичній дії, але сильно не били. Його допитали, він розповів, як було: "Стояли, чекали лоцмана, потім на нас напали. Нічийого кордону ми не порушували, винним себе не вважаю", - сказав Мельничук адвокату.

Також Мельничук розповів, що розуміє, що" це політична справа, і моряки стали заручниками ситуації". За словами журналіста, у Білогірськ також привозили Євгена Семидоцького і В'ячеслава Зінченка. Однак слідчий стверджує, що Зінченко в Алуштинському ІТТ. Трьом морякам окупанти мають обирати запобіжний захід у середу, 28 листопада.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Ігор 28.11.2018 12:16
Вони порушили з допомогою горе голов командирів закони фізики, проти лома нема прийому.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити