Невизнаним "республікам" немає місця в конституційному устрої України, вважає американський дипломат
Так звані "днр" і "лнр" були створені, щоб прикрити участь Росії у війні проти України.
Спецпредставник США по Україні Курт Волкер вважає, що вони повинні бути ліквідовані. Про це він сказав під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute.

За його словами, невизнаним "республікам" немає місця в конституційний устрій України.

"Так звані "луганська народна республіка" і "донецька народна республіка" є утвореннями, які створені Росією з метою породження на місці політичної реальності для того, щоб допомогти замаскувати роль РФ і зміцнити триваючий конфлікт, і вони повинні бути ліквідовані. Не існує місця для них в українському конституційному устріої", - сказав Волкер.

Американський дипломат додав, що Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення повинні зникнути.

Раніше британський політолог, фахівець з України Ендрю Вілсон говорив, що як тільки Росія виведе війська з Донбасу, "днр" і "лнр" розваляться. За його словами, Путін точно не хоче зникнення псевдореспублік - це буде колосальний поразку.

Нагадаємо, влітку минулого року заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрій Гримчак прогнозував, що у 2018 році Росія збирається кинути "днр" і "лнр".

Інф.: segodnya.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити