Коломойський: Порошенко вже більше ніколи не буде президентом
Увечері 26 березня у швейцарській Женеві в ресторані готелю Four Seasons відбулася двогодинна зустріч колишніх власників "Приватбанку" Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та екс-глави Адміністрації президента України Бориса Ложкіна.
Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми".

Про що саме говорили один із соратників Порошенко і бізнесмени, невідомо. Мова могла йти про медіа-підтримку - в обмін на збереження активів або сприяння у вирішенні справ в українських судах, припускають журналісти.

Ложкін про ту зустріч розповідати не захотів. Згодом його прес-секретар надіслала письмову відповідь:

"Борис Ложкін не веде і не може вести ніяких переговорів від імені президента Петра Порошенка, оскільки вже майже два роки не займає посад в Адміністрації президента, а також не є його радником або представником. Після завершення роботи в Адміністрації президента Борис Ложкін повернувся до приватного бізнесу - це послідовна позиція пана Ложкіна, яку він озвучив у момент вступу на посаду глави АПУ, і якої врешті-решт дотримав. Борис Ложкін не займається і не планує займатися політикою. Зараз усі зустрічі, які він проводить, є приватними, і стосуються виключно самого пана Ложкіна, його бізнесу або особистого життя ".

Коломойський пояснив, що Ложкін приїжджав до Боголюбова.
"Вони - давні друзі. Крім того, були партнерами. У них є що обговорювати і про що розмовляти. Я приєднався до них, коли вони пішли вечеряти. Звичайно, говорили про українські реалії, про політику говорили, про перспективи, про те, що Петро Олексійович ніколи не буде президентом більше. Розповідав, як тікають всі від Петра Олексійовича Порошенка, як уже думають, як від нього скоріше сховатися, щоб не залишитися на цьому кораблі і не врізатися в цей айсберг", - розповів Коломойський.

Він додав, що це була зустріч "українців, які проживають в Женеві, з людиною, яка приїхала з "Великої землі" (маючи на увазі Ложкіна).
"Так, (з людиною) з оточення президента Порошенка, але який уже не є найближчим оточенням президента Порошенка. І, по-моєму, намагається дистанціюватися від цього оточення", - сказав Коломойський. - Намагаються (вести переговори зі мною), але ми залишимо це за дужками сьогоднішнього інтерв'ю".

Відповіді від Порошенка, чи уповноважував він Ложкіна на переговори від свого імені, немає.

Інф.: strana.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити